Historyczny kontrakt z marką hummel!
22.06.2020, 13:26
News Poza boiskiem

Historyczny kontrakt z marką hummel!

Duńska marka sportowa hummel podpisała nową pięcioletnią umowę z naszym klubem. To pierwszy raz w historii, gdy marka zawiera tak długi kontrakt z przedstawicielem piłki ręcznej w Polsce!

hummel jest oficjalnym dostawcą strojów dla Mistrzów Polski nieprzerwanie od czterech lat. Relacje partnerskie z duńską marką zostaną podtrzymane przez kolejnych pięć lat. Obie strony zawarły kontrakt obowiązujący od sezonu 2020/21.

To pierwszy raz w historii, gdy marka hummel zawiera tak długi kontrakt z przedstawicielem piłki ręcznej w Polsce. W ten sposób hummel koncentruje swoje działania na celu pozostania marką numer jeden w piłce ręcznej na świecie oraz umacnia międzynarodową ekspansję.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia kontraktu, ponieważ PGE VIVE Kielce to jedna z najlepszych drużyn na świecie. VIVE Kielce to odnoszący największe sukcesy męski klub piłki ręcznej w Polsce ze zdumiewającymi 17 tytułami Mistrza Polski, a także 16 Pucharami Polski i trofeum Velux EHF Ligi Mistrzów z 2016 roku - mówi Michael Blicher Rasmussen, Kierownik ds. Kluczowych Klientów na Rynkach Zagrancznych marki hummel - Kontynuacja pracy z VIVE Kielce była dla nas najwyższym priorytetem. Przedłużenie kontraktu to integralna część naszej strategii w zakresie sportów zespołowych i halowych, wspierająca ekspansję marki i biznesu na arenie międzynarodowej. To historyczne pięcioletnie przedłużenie pokazuje, że wierzymy w VIVE Kielce, oczekujemy długiej i owocnej współpracy.

Bardzo się cieszę z podpisanej przez nas umowy. Tak długi okres kontraktu pokazuje, że nasze plany są długoterminowe, a my koncentrujemy się na stabilności klubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, jaką daje nam hummel i razem mamy wiele pomysłów na rozwój wspólpracy. Mam nadzieję, że wraz z marką hummel co roku będziemy świętować kolejne sukcesy. Jestem wdzięczny naszym przyjaciołom z Danii za zaufanie, jakim nas darzą - mówi Bertus Servaas, prezes KS VIVE Handball Kielce S.A.

O marce hummel

hummel to duńska marka sportowo-modowa z historią sięgającą 1923 roku. hummel projektuje, produkuje i sprzedaje odzież sportową, odzież treningową, sprzęt i obuwie dla dorosłych i dzieci, mężczyzn i kobiet. Dzięki czterem kategoriom produktów: sport drużynowy, obuwie, dzieci, sportowy styl życia, a także wybrane laboratoria premium, hummel wielokrotnie w ciągu roku oferuje nowe kolekcje, łącząc trendy retro i współczesne. hummel  A/S jest częścią Thornico A/S.