Licytuj wyjątkowe fanty wspierając akcję #rzućgroszem!
26.06.2020, 13:19
News Poza boiskiem

Licytuj wyjątkowe fanty wspierając akcję #rzućgroszem!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Maciej Czerwiec
  • Foto

Zapraszamy do dołączenia do specjalnie utworzonej grupy na Facebooku, gdzie licytujemy wyjątkowe gadżety i pamiątki klubowe. To kolejne z działań wspierających akcję crowdfundingową dla drużyny PGE VIVE Kielce.

Od środy na Facebooku aktywna jest grupa przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą wesprzeć akcję crowdfundingową naszego klubu. W grupie tej każdy może wystawić produkty lub usługi, które licytowane są przez pozostałych użytkowników. Codziennie pojawiają się też licytacje wystawiane przez klub, wśród których znajdują się wyjątkowe pamiątki, m. in. oryginalne komplety strojów meczowych zawodników PGE VIVE Kielce, w których rozgrywali oni mecze sezonu 2019/20! Cały dochód z licytacji zostaje przeznaczony na wsparcie akcji crowdfundingowej na www.zrzutka.pl/kielcehandball - tzn. osoba, która wylicytowała dany przedmiot lub usługę wpłaca zadeklarowaną kwotę na zrzutkę, okazuje dowód wpłaty, po czym otrzymuje wylicytowany fant.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zarówno wystawianiem przedmiotów jak i ich licytowaniem do dołączenia do grupy! Jednocześnie dziękujemy za wszystkie wpłaty i słowa wsparcia, które do nas docierają! Cały czas #gramyRAZEM! Jesteście najlepsi!

Dołącz do grupy licytacyjnej

UWAGA: Aby móc wziąć udział w licytacjach, należy posiadać konto w serwisie Facebook.