M. Urban: Wspólnie osiągnęliśmy duże sukcesy
14.08.2020, 11:35
Komentarze Poza boiskiem

M. Urban: Wspólnie osiągnęliśmy duże sukcesy

Prezes stowarzyszenia KS VIVE Kielce, Marian Urban, na czwartkowej konferencji prasowej podziękował firmie PGE, który była tytularnym sponsorem klubu od 2017 roku.

Na czwartkowej konferencji prasowej, która odbyła się w Hali Legionów, poznaliśmy nowego sponsora tytularnego drużyny Mistrzów Polski. Zespół od sezonu 2020/21 nazywa się Łomża Vive Kielce, a kontrakt z nowym sponsorem obowiązywać będzie przez cztery lata, z możliwością przedłużenia. Wszyscy obecni na konferencji, łącznie z zarządem klubu, członkami sztabu szkoleniowego i zawodnikami drużyny, dziennikarzami oraz przedstawicielami kibiców, z radością powitali nowego sponsora, markę Łomża.

W imieniu stowarzyszenia Klub Sportowy VIVE Kielce chciałbym na ręce Pani Prezes, Jagody Iwańczuk, złożyć serdeczne podziękowania za to, że dołączyła do nas – powiedział Prezes stowarszyszenia KS VIVE Kielce, Marian Urban – Mam nadzieję, że stowarzyszenie też będzie się dobrze rozwijać, ponieważ trenuje w nim obecnie około 550 dzieci. Chciałbym życzyć firmie Van Pur osiągnięcia wyznaczonych celów i wierzę, że nasz klub w tym pomoże.

Prezes Marian Urban podziękował także za trzyletnią współpracę poprzedniemu sponsorowi tytularnemu, firmie PGE.

W tym roku obchodzimy 55. rocznicę istnienia. To sukces społeczności lokalnej, wielu sponsorów, instytucji i ludzi, którzy doprowadzili do tego, że ten klub dalej się rozwija i coraz więcej znaczy na mapie Europy – podkreślił Prezes Marian Urban – Bardzo szanujemy wszystkich sponsorów, którzy pomogli nam dotrwać do dzisiaj, dlatego przy tej okazji chciałbym bardzo serdecznie podziękować firmie, która była naszym głównym sponsorem od 2017 roku, Polskiej Grupie Energetycznej PGE. Wspólnie osiągnęliśmy duże sukcesy, byliśmy w Final4 Ligi Mistrzów, zdobywaliśmy tytuły Mistrza Polski, Puchar Polski i w historii tego klubu firma ta zawsze będzie dużo znaczyła. Musieliśmy dokonać określonych wyborów, dlatego bardzo dziękujemy za zrozumienie sytuacji. Życzymy firmie PGE wszystkiego dobrego, to jedna z największych firm w Europie środkowo-wschodniej i mam nadzieję, że dalej będzie się rozwijać.

Polska Grupa Energetyczna PGE była sponsorem klubu w latach 2017-2020. W tym okresie drużyna PGE VIVE Kielce zdobyła 3 Mistrzostwa Polski, 2 Puchary Polski oraz awansowała do Final4 Ligi Mistrzów EHF.

Nowym sponsorem tytularnym Mistrzów Polski została marka Łomża, należąca do największej polskiej spółki piwowarskiej, firmy VAN PUR S.A. Od nowego sezonu we wszystkich rozgrywkach zespół występować będzie pod nazwą Łomża Vive Kielce. Kontrakt podpisano na 4 lata z możliwością przedłużenia.