Magazyn #dawajDAWAJ w wersji online!
03.11.2020, 21:00
News #dawajDAWAJ

Magazyn #dawajDAWAJ w wersji online!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

W sezonie 2020/21 wydania oficjalnego magazynu drużyny Łomża Vive Kielce #dawajDAWAJ będą dostępne także online. Zapraszamy do przeczytania jesiennego numeru, w którym znajdziecie najważniejsze informacje, które każdy kibic Mistrzów Polski przeczytać powinien.

Sezon 2020/21 jest inny, niż wszystkie. Po raz pierwszy w historii meczom piłki ręcznej w Hali Legionów przyglądają się puste – lub zapełnione w niewielkiej części – trybuny. Jak długo to potrwa? Nie wiadomo. Jeszcze nigdy nie byliśmy wystawieni na tak ciężką próbę. Tęsknotę najbardziej odczuwamy wtedy, gdy to, czego nam brakuje, jest na wyciągnięcie ręki, a jednak nie możemy tego dosięgnąć. Sezon toczy się dalej, choć bez jednego z najważniejszych elementów – kibiców. Dzięki temu możemy naprawdę zdać sobie sprawę z tego, jak wiele w całej tej machinie znaczą.

„Kibice są naszym ósmym zawodnikiem – teraz tym bardziej wiemy, że to nie kurtuazja!” – mówi w obszernym wywiadzie Angel Fernandez. Skrzydłowy Łomża Vive Kielce daje nam się poznać od bardziej prywatnej strony, opowiadając m. in. o tęsknocie za rodziną i swoim nastawieniu do życia. W innej długiej rozmowie Andreas Wolff dzieli się z kibicami swoją – drugą po piłce ręcznej – największą pasją, dzięki której może zaspokajać swój głód rywalizacji także poza boiskiem. W pierwszym wydaniu magazynu #dawajDAWAJ w sezonie 2020/21 poznajemy i nieco Sigvaldiego Gudjonssona, który grę w naszym klubie postrzega jako wielkie wyzwanie, nie tylko sportowe.

 

Zapraszamy do przeczytania pierwszego w tym sezonie, jesiennego numeru magazynu #dawajDAWAJ.

Krótka instrukcja obsługi magazynu online:

  1. Aby przeglądać kolejne strony magazynu, użyj nawigacji w górnej części okna lub strzałek po bokach.
  2. Przybliż stronę używając lupy w górnej części okna.
  3. Możesz ustawić tryb pełnoekranowy, by powiększyć cały magazyn (ikona również w górnej części okna).
  4. Po przejściu do trybu pełnoekranowego możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania, aby znaleźć interesujące Cię informacje.
  5. Jeśli przeglądasz magazyn w telefonie, możesz obrócić ekran do poziomu (wtedy widzisz po dwie strony) lub zostawić w pionie (widok obejmuje tylko jedną stronę).
  6. Jeśli chcesz podzielić się treścią magazynu ze znajomymi, możesz udostępnić go za pomocą funkcji Social Share, kopiując link do magazynu.