Zapraszamy na wyjątkowy jarmark bożonarodzeniowy!
16.12.2020, 13:41
News Poza boiskiem

Zapraszamy na wyjątkowy jarmark bożonarodzeniowy!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, w tym roku kielecki Jarmark Bożonarodzeniowy w tradycyjnej formule niestety nie będzie się mógł odbyć na Rynku. Wspaniałe kieleckie święto odbywa się natomiast w wersji wirtualnej, w terminie 6-24 grudnia. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami oferowanymi na www.jarmark.kielce.eu!

W tych trudnych czasach szczególnie ważne jest wspieranie lokalnych przedsiębiorców, dlatego serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w Kieleckim Wirtualnym Jararku Bożonarodzeniowym kieleckich restauratorów, rękodzielników oraz innych przedsiębiorców chcących przedstawić kielczanom swoją ofertę.

Tegoroczny Jarmark ma formułę platformy promującej strony internetowe wystawców i ich produkty. Platforma utrzymana jest w świątecznym klimacie kieleckiego Rynku, na którym usytułowane są wirtualne domki. Po kliknięciu na domek potencjalny klient zostanie przekierowany na stronę internetową wystawcy, gdzie będzie mógł zapoznać się z jego ofertą świąteczną i dokonać zakupów. 

Odwiedź wirtualny jarmark

Zachęcamy do aktywnego udziału w Jarmarku, robiąc na nim świąteczne zakupy i pomagając tym samym przedsiębiorcom. Czas Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, podczas którego najważniejsze jest poczucie wspólnoty i bycia razem. Nieodłącznym elementem Świąt jest również kolędowanie, dlatego zapraszamy na wirtualną, jarmarkową scenę, na której rozbrzmiewać będą świąteczne melodie. Artystyczną oprawę wydarzenia zapewnią kieleckie instytucje kultury. Zachęcamy również do aktywnego współtworzenia klimatu Jarmarku poprzez przesyłanie kolęd w Państwa wykonaniu. Utwory – po weryfikacji – zostaną umieszczone na wirtualnej scenie i będą mogły być odtwarzane przez wszystkich kielczan. Najlepiej ocenione wykonania zostaną nagrodzone. 

Ważnym elementem Jarmarku są również świąteczne, wirtualne konkursy!