"Antywirusowe" koszule od marki Emanuel Berg
11.03.2021, 09:50
News Poza boiskiem

"Antywirusowe" koszule od marki Emanuel Berg

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Patryk Ptak
  • Foto

Patryk_Ptak

Zawodnicy drużyny Łomża Vive Kielce podczas oficjalnych wydarzeń będą nosić eleganckie białe koszule od marki Emanuel Berg. Koszule charaketryzują się innowacyjnym "antywirusowym" działaniem, będąc dodatkowym zabezpieczeniem w czasie pandemii.

Drużyna Łomża Vive Kielce otrzymała wyjątkowe, szyte na miarę i innowacyjne koszule od Partnera klubu i członka projeku JoinBertus, marki Emanuel Berg. Koszule wykonane są z włoskiej tkaniny renomowanej firmy Albini, a wykończone przez szwajcarskie laboratorium HeiQ. Innowacyjność materiału polega na działaniu antywirusowym i przeciwbakteryjnym, bazującym na opatentowanej technologii VIROBLOCK, działającej w oparciu o jony srebra i liposomy, które przyciągają spolaryzowne komórki wirusowe i bakteryjne, wchodzące w kontakt z powierzchnią tkaniny.

Technologia ta zapobiega stawaniu się tkanin żywicielami szkodliwych wirusów i bakterii, a w konsekwencji zmniejsza ryzyko ponownej ich transmisji. Koszule wykonane z tej tkaniny są dodatkowym zabezpieczeniem w czasie pandemii koronawirusa i idealnie sprawdzają się w przypadku osób, które w ramach wykonywania swoich obowiązków dużo kontaktują się z innymi. Działanie "antywirusowe" takiej tkaniny przewidziane jest na ok. 30 prań. Po tym czasie koszule dalej są pełnowartościowymi produktami i mogą być noszone przez lata.