Dopinguj Mistrzów Polski przed meczem z Nantes!
29.03.2021, 15:57
News Poza boiskiem

Dopinguj Mistrzów Polski przed meczem z Nantes!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Patryk Ptak
  • Foto

Patryk_Ptak

Przekaż swoją wiadomość zawodnikom drużyny Łomża Vive Kielce, motywując zespół przed rewanżowym spotkaniem fazy Last 16 Ligi Mistrzów.

W tym sezonie wyjątkowo trudno o kontakt z zawodnikami drużyny Łomża Vive Kielce. Kibice utracili możliwość oglądania meczów na żywo, spotkań z zawodnikami po meczach, zbierania autografów czy rozmów podczas specjalnie zorganizowanych inicjatyw dla sympatyków naszego zespołu.

Przed nami najważniejszy jak dotąd dwumecz sezonu 2020/2021. Pojedynki z HBC Nantes (31.03. i 07.04.) zadecydują o tym, czy kielczanie awansują do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Dlatego przed rewanżowym meczem z francuską ekipą, który odbędzie się w Hali Legionów 7 kwietnia dajemy Wam możliwość osobistego zmotywowania drużyny Łomża Vive Kielce! Nieważne, gdzie jesteście – w Kielcach, w Gdańsku, Berlinie czy na Zanzibarze – Wasze wiadomości zostaną przekazane zawodnikom, a następnie wykorzystane w spocie promującym rewanżowy mecz z Nantes.

Co należy zrobić?

Nagraj słowa, które chcesz skierować do zawodników i członków sztabu szkoleniowego drużyny Łomża Vive Kielce (do całego zespołu lub pojedynczych zawodników) i wyślij je do nas. Masz dwie możliwości:

  • wyślij nagranie głosowe na maila n.rzeszut@kielcehandball.pl lub:
  • nagraj nam wiadomość głosową bezpośrednio przez aplikację Messenger (poprzez konto @kielcehandball).

Wiadomości przyjmujemy do Poniedziałku Wielkanocnego, 5 kwietnia, do północy.

Ze wszystkich wiadomości wybierzemy najciekawsze, które zostaną wykorzystane w spocie promującym mecz Łomża Vive Kielce – HBC Nantes. Wysyłając nam swoje nagranie, wyrażacie zgodę na wykorzystanie Waszych słów w akcjach promocyjnych Klubu.

Zapraszamy do udziału w akcji!

messenger grafika wiadomość głosowa (1)