T. Dujshebaev: Jestem bardzo zadowolony z reakcji zespołu
10.04.2021, 21:25
Komentarze

T. Dujshebaev: Jestem bardzo zadowolony z reakcji zespołu

  • Maciej Szarek
  • Tekst

  • Anna Benicewicz-Miazga
  • Foto

Łomża Vive Kielce pokonała KPR Gwardię Opole (37:29) w 19. serii PGNiG Superligi. "Jestem bardzo zadowolony z reakcji zespołu, który w Opolu walczył przez cały mecz, od początku do końca widziałem, że zawodnicy chcieli wygrać to spotkanie" - komentuje trener Talant Dujshebaev.

Talant Dujshebaev, trener Łomża Vive Kielce: Przygotowania do tego meczu były trudne. Długa podróż zaraz po porażce z Nantes, której nikt nie oczekiwał. Dlatego jestem bardzo zadowolony z reakcji zespołu, który w Opolu walczył przez cały mecz, od początku do końca widziałem, że zawodnicy chcieli wygrać to spotkanie. Myślę, że nasze zwycięstwo nie było zagrożone ani przez chwilę.

Arkadiusz Moryto, zawodnik Łomża Vive Kielce: Trzeba było się skupić na tym spotkaniu, ponieważ w Lidze Mistrzów sezon się już dla nas zakończył. Po środzie byliśmy trochę podłamani, ale została nam jeszcze liga i Puchar Polski. Nic innego nam nie pozostało jak dawać z siebie wszystko w każdym kolejnym meczu. Trener powiedział nam, że musimy wstać jak mężczyźni i walczyć dalej. W Opolu to właśnie zrobiliśmy. Wygraliśmy mecz i to jest najważniejsze.