Nowość w naszym sklepie: koszulki z autografem i dedykacją!
30.04.2021, 14:04
News Poza boiskiem

Nowość w naszym sklepie: koszulki z autografem i dedykacją!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Patryk Ptak
  • Foto

Patryk_Ptak

W internetowym sklepie kibica Vive Fanstore pojawiły się wyjątkowe pozycje. Od dziś za pośrednictwem sklepu można nabyć oryginalne koszulki meczowe Mistrzów Polski i bluzy bramkarskie z autografami i dedykacją!

W sezonie 2020/2021 kontakt z zawodnikami drużyny Łomża Vive Kielce jest praktyczne niemożliwy. Tak ważne aspekty budowania więzi z klubem jak bezpośrednie spotkania z zespołem na meczach, możliwość rozmowy czy zdobycia autografów nie mogły mieć miejsca ze względu na surowe pandemiczne restrykcje. Dlatego też w trakcie sezonu pojawiały się nowe propozycje dla kibiców – wywiady live z zawodnikami w mediach społecznościowych, dostęp do transmisji z domowych meczów dla karnetowiczów, a w naszym sklepie piłki i karty z autografami.

Dzisiaj w sklepie Vive Fanstore ukazała się nowość! Kibice mogą nabywać oryginalne koszulki meczowe każdego z naszych zawodników z autografami i dedykacją! Koszulki męskie, damskie, dziecięce oraz bluzy bramkarskie (tylko męskie) dostępne są jako osobne produkty.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Przejdź do sklepu