BMW ZK Motors Partnerem Motoryzacyjnym Mistrzów Polski na kolejne dwa lata!
18.05.2021, 15:06
Poza boiskiem

BMW ZK Motors Partnerem Motoryzacyjnym Mistrzów Polski na kolejne dwa lata!

Klub Sportowy Łomża Vive Kielce przedłużył kontrakt z BMW ZK Motors jedynym autoryzowanym salonem i serwisem marki BMW w województwie świętokrzyskim. 

BMW ZK Motors od dwóch lat jest Partnerem Motoryzacyjnym drużyny Łomża Vive Kielce. Udana współpraca oparta na zaufaniu oraz wysokiej jakości usługach i obsłudze Klienta zaowocowała przedłużeniem kontraktu. W sezonie 2021/2022 zawodnicy drużyny otrzymają nowe modele samochodów - komfortowe i stylowe limuzyny BMW 520d xDrive. Klubowa flota będzie składać się z 26 pojazdów użytkowanych przez członków zespołu oraz pracowników Łomża Vive Kielce. Wraz z BMW ZK Motors Klub Sportowy Vive Kielce będzie prowadził akcje marketingowe z atrakcyjnymi nagrodami skierowane do kibiców.

Ze strategicznego punktu widzenia to partnerstwo stanowi bardzo ważny element na ścieżce rozwoju klubu. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zaszczyceni odnowieniem kontraktu z BMW ZK Motors, który pozwoli nam zaangażować kibiców piłki ręcznej na całym świecie, wykorzystując siłę obu marek – mówi dyrektor ds. rozwoju sprzedaży Łomża Vive Kielce Dominic Niehoff.

Bardzo cieszy nas kontynuacja współpracy z drużyną Łomża Vive Kielce. Liczymy na kolejne sukcesy i emocje na parkiecie. Miniony rok nie należał do najłatwiejszych, dlatego musimy się wspierać i grać do jednej bramki – mówi Zbigniew Kała. właściciel BMW ZK Motors.

Partnerstwo BMW ZK Motors to przykład współpracy sponsorskiej na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Dziękujemy za zrealizowane projekty i obdarzenie nas zaufanie na kolejne dwa lata.

Odwiedź stronę BMW ZK Motors

Zapraszamy do Salonu BMW ZK Motors Kielce, ul. Wystawowa 2, Serwisu BMW ZK Motors w Radomiu, ul. Żółkiewskiego 140 oraz do nowej lokalizacji ZK Motors w Rzeszowie, Krasne 9a.