"Pomogliście bez pytania” – list otwarty Prezesa Servaasa do karnetowiczów
14.07.2021, 16:34
News Bilety

"Pomogliście bez pytania” – list otwarty Prezesa Servaasa do karnetowiczów

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

Prezes KS Vive Handball Kielce S. A. Bertus Servaas skierował do karnetowiczów z sezonu 2020/2021 specjalny list, w którym dziękuje za udzielone wsparcie w czasie pandemii oraz informuje o polityce cenowej stałych wejściówek na sezon 2021/2022.

„Poprosiłem Was o pomoc, a Wy bez żadnego nawet pytania pomogliście. To było dla mnie bardzo emocjonalne i dało mi niesamowitą chęć walki dalej o przyszłość naszego kochanego Klubu” – pisze Prezes Bertus Servaas w liście skierowanym do osób, które „w ciemno” zakupiły karnety na miniony sezon – „[na przyszły sezon] oferujemy Państwu cztery warianty cenowe tak, aby sami mogli Państwo wybrać akceptowalny dla Was poziom ceny”.

Zachęcamy wszystkich karnetowiczów do przeczytania całości listu, który przedstawiamy poniżej w formie tekstu oraz skanu do pobrania.

Szczegóły dotyczące uruchomienia sprzedaży karnetów oraz dokładnych kwot podamy jutro na naszej stronie internetowej.

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele Klubu!

Zwracam się do Was w imieniu Zarządu KS Vive Handball Kielce S. A. Na samym początku z całego serca chciałbym Wam podziękować za zakup karnetu na sezon 2020/2021. Jestem w stu procentach pewny, że bez Waszej pomocy Klub miałby bardzo duże problemy. Poprosiłem Was o pomoc, a Wy bez żadnego nawet pytania pomogliście. To było dla mnie bardzo emocjonalne i dało mi niesamowitą chęć walki dalej o przyszłość naszego kochanego Klubu.

Wiem, że wszyscy mieliście nadzieję, że nie zobaczycie może tylko kilku meczów, a realnie sytuacja okazała się okrutna i mogliście wziąć udział tylko w trzech spotkaniach. Cieszę się tym bardziej, że byliście świadkami tego, jak zdobywaliśmy osiemnaste w historii i dziesiąte z rzędu Mistrzostwo Polski.

Teraz stajemy przed sezonem 2021/2022. Bardzo chcę zapewnić najwyższą możliwą jakość drużynie na czas obecny i na przyszłość, abyśmy mogli walczyć o Final4 Ligi Mistrzów. Grupa jest niesamowita, a dla nas każde wsparcie finansowe jest niezmiernie ważne. Z drugiej strony medalu jest fakt, że Wy w zeszłym sezonie widzieliście tylko trzy mecze, a zapłaciliście 100% ceny.

Na sezon 2021/2022 planujemy ceny karnetów zwiększone o 15% w stosunku do poprzedniego sezonu. Dlatego bardzo chciałbym Was prosić o przemyślenie poniższej propozycji.

Jako Klub oferujemy Państwu cztery warianty cenowe tak, byście sami mogli Państwo wybrać akceptowalny dla Was poziom ceny. Gwarantuję, że uszanuję każdy Państwa wybór, bo dla mnie każdy Kibic jest święty.

  • Wariant 1 (tylko dla posiadaczy karnetów z sezonu 2020/2021): cena karnetu 20/21 – 60% rabatu
  • Wariant 2 (tylko dla posiadaczy karnetów z sezonu 2020/2021): cena karnetu 20/21 – 40% rabatu
  • Wariant 3 (dla wszystkich Kibiców): 100% ceny karnetu 20/21
  • Wariant4 (dla wszystkich Kibiców): faktyczna cena karnetu 21/22, czyli 115% ceny karnetu 20/21

Jak zawsze oczywiście otrzymacie Państwo 50 zł zniżki na zakup nowej koszulki meczowej.

Jeśli ktoś z Państwa ma inną propozycję lub chciałby podzielić się swoją opinią, bardzo proszę o informację. Zapoznam się ze wszystkimi komentarzami i wiadomościami, które dotrą do Klubu poprzez media społecznościowe i stronę internetową.

Na końcu chciałbym życzyć Wam wspaniałego, pełnego emocji sezonu 2021/2022. Niech nasza Drużyna walczy – dzięki Wam wszystkim – o najwyższe cele!

Pozdrawiam serdecznie,

Bertus Servaas

Prezes Zarządu KS Vive Handball Kielce S.A.

 

Pobierz skan listu Prezesa B.Servaasa