Karnety na sezon 2021/2022 dostępne od jutra!
19.07.2021, 15:51
Bilety

Karnety na sezon 2021/2022 dostępne od jutra!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Tomasz Fąfara
  • Foto

Tomasz Fąfara

We wtorek, 20 lipca, o godz. 10:00 startuje sprzedaż stałych wejściówek na mecze drużyny Łomża Vive Kielce w sezonie 2021/2022.

Starcie gigantów w Lidze Mistrzów i walka o obronę tytułów w polskich rozgrywkach – to czeka nas w nadchodzących miesiącach. Drużyna Łomża Vive Kielce trafiła do jednej z najsilniejszych grup w historii europejskich rozgrywek i już w pierwszej fazie zawodów zmierzy się z najlepszymi europejskimi zespołami, m. in. z hiszpańską Barcą, francuskim PSG, węgierskim Veszprem czy niemieckim SG Flensburg-HSandewitt! W kraju ligowi rywale już zacierają ręce na to, by przerwać niesamowitą passę kielczan (18 tytułów Mistrza Polski, w tym 10 z rzędu oraz 17 Pucharów Polski, w tym 12 z rzędu). To wszystko oznacza, że przed nami wspaniały sezon pełen ogromnych emocji!

Zapraszamy do zakupu karnetów, które obejmować będą wejścia na wszystkie domowe mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów w Hali Legionów (oraz możliwość wykupu swoich miejsc po korzystnej cenie w przypadku awansu do kolejnego etapu), wszystkie mecze PGNiG Superligi oraz mecze Pucharu Polski. Jak co roku, posiadacze karnetów otrzymają 50 zł zniżki na zakup oficjalnej koszulki meczowej Łomża Vive Kielce (będą dostępne w Vive Fanstore od września). Dodatkowo, w tym sezonie do rąk karnetowiczów powędrują po cztery tygodniowe vouchery do siłowni Xtreme Fitness (Kielce, ul. Jurajska 1, os. Ślichowice), każdy z nich może zostać wykorzystany przez jedną osobę (vouchery można rozdać znajomym).

W podziękowaniu za wsparcie osoby, które nabyły karnety na miniony sezon same zadecydują o tym, ile zapłacą w tym sezonie – dla tych kibiców klub przygotował cztery warianty cenowe.

Wszelkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów znajdują się w zakładce KARNETY 2021 w menu głównym strony oraz po kliknięciu w przycisk poniżej.

Karnety 2021