Moc atrakcji na pierwszym meczu w Kielcach!
07.09.2021, 08:38
News Poza boiskiem

Moc atrakcji na pierwszym meczu w Kielcach!

Mnóstwo dodatkowych atrakcji czeka na kibiców na pierwszym meczu w Hali Legionów w nowym sezonie. Spotkanie z Gwardią Opole drużyna Łomża Vive Kielce rozegra już w środę, 8 września, o godz. 19:00. Bilety do nabycia w systemie eBilet.pl [link].

Strefa aktywności dla najmłodszych

Fabryka Kreatywności przygotuje specjalną strefę, w której najmłodsi kibice znajdą dla siebie wiele ciekawych aktywności, m.in. malowanie twarzy, warsztaty balonowe oraz wspólne gry i zabawy. Na koniec najaktywniejsi młodzi fani otrzymają od nas wyjątkowy upominek. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Strefa będzie dostępna pod sektorem C.

Profilaktyka od Centrum Zdrowie

Wspólnie dbamy o zdrowie! W holu Hali Legionów w środowy wieczór na naszych kibiców będzie czekać stoisko naszego Partnera, Centrum Zdrowie. W tym miejscu będzie można wykona pomiar ciśnienia, wysycenia krwi tlenem oraz wagi i wzrostu (współczynnik BMI). Ponadto, na stoisku uzyskacie informacje dotyczące programu "Profilaktyka 40 Plus" oraz programu szczepień przeciwko COVID-19. Będzie można skorzystać również z fachowej wiedzy pracowników centrum i umówić się na badania profilaktyczne w placówce.

Narodowy Spis Powszechny

Przed meczem w holu Hali Legionów stanie stoisko NSP.  W tym miejscu będzie można spełnić swój obywatelski obowiązek i wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Pracownicy GUS i Rachmistrzowie będą do Państwa dyspozycji.

Stoisko naszego partnera 4ECO

W Hali Legionów będzie także miejsce, w którym otrzymacie Państwo informacje dotyczące programu "Czyste Powietrze" i możliwości uzyskania dotacji na założenie instalacji fotowoltaicznej. Pracownicy naszego Partnera udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących fotowoltaiki, nie zabraknie także gadżetów dla najmłodszych i tych nieco starszych fanów.

Bilety na mecz Łomża Vive Kielce – Gwardia Opole można kupować w systemie eBilet.pl.