Zapraszamy do nieZręcznej Rozmowy z nowymi zawodnikami!
30.09.2021, 16:03
News Poza boiskiem

Zapraszamy do nieZręcznej Rozmowy z nowymi zawodnikami!

Miguel Sanchez-Miagllon, Damian Domagała i Dylan Nahi spotkają się z kibicami w kawiarni Calimero Cafe Paderewskiego w Kielcach. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Czy jest taka rzecz, o którą chciałbyś zapytać zawodnika drużyny Łomża Vive Kielce, ale trochę się wstydzisz lub nie miałeś ku temu okazji? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „TAK”, to świetnie się składa, bo w przyszłym tygodniu będziesz mógł to zrobić.

W najbliższy wtorek, 5 października, o godz. 18:00, w kawiarni Calimero Cafe Paderewskiego odbędzie się spotkanie z nowymi zawodnikami drużyny Łomża Vive Kielce, Miguelem Sanchezem-Migallonem, Dylanem Nahi i Damianem Domagałą. Spotkanie to będzie przeznaczone dla wszystkich kibiców Mistrzów Polski, ale także po prostu dla kielczan, którzy chcieliby bliżej poznać nowych mieszkańców naszego miasta. Zapraszamy więc do zabrania przyjaciół i spędzenia wtorkowego wieczoru w Calimero Cafe Paderewskiego!

Spotkanie będzie miało formę luźnej rozmowy moderowanej z zawodnikami, w której będą mogli brać udział wszyscy goście. Każdy będzie mógł zadać swoje pytanie bądź po prostu wypowiedzieć się na wybrany temat. Na aktywnych uczestników czekać będą atrakcyjne nagrody od Klubu Sportowego Vive Kielce oraz od Calimero Cafe Paderewskiego.

KIEDY: wtorek, 5 października, godz. 18:00

GDZIE: Calimero Cafe Paderewskiego, ul. Paderewskiego 4C, Kielce

KTO: Miguel Sanchez-Migallon, Dylan Nahi, Damian Domagała

WSTĘP WOLNY