A. Dujshebaev: Nie zagraliśmy na naszym poziomie
16.10.2021, 15:53
Komentarze

A. Dujshebaev: Nie zagraliśmy na naszym poziomie

Po wyrównanym meczu w Puławach ze strony kielczan padły komplementy pod adresem rywali, ale i gorzkie słowa o grze zespołu Łomża Vive Kielce. „Nie wykorzystaliśmy wielu stuprocentowych sytuacji, obrona i bramkarze też za łatwo wpuszczali bramki” – komentował kapitan Alex Dujshebaev.

KOMENTARZE PO MECZU KS AZOTY-PUŁAWY – ŁOMŻA VIVE KIELCE (28:29)

Talant Dujshebaev, trener Łomża Vive Kielce: To był bardzo trudny mecz. Bardzo słabo wykonywaliśmy elementy jeden na jeden. Gdy nie trafisz tyle razy w czystych sytuacjach, to jest naprawę ciężko. Nie mieliśmy też zbyt wielu dobrych interwencji bramkarskich, przez co nie było wielu okazji do kontr. Możemy być zadowoleni z tego, że mamy trzy punkty, ale nie z jakości gry. Postawa Puław nie była dla nas zaskoczeniem, to zespół na bardzo wysokim poziomie, widzieliśmy, co robił np. z Füchse Berlin. Zaskoczeniem było to, że to my nie wykorzystaliśmy tylu ważnych sytuacji.

Alex Dujshebaev, kapitan Łomża Vive Kielce: Gratuluję Azotom, myślę, że zagrały super mecz. Zawodnicy nie przestraszyli się nas i dobrze wykorzystali swoje możliwości. My nie byliśmy na naszym poziomie, nie zagraliśmy najlepszego meczu. Nie wykorzystaliśmy wielu stuprocentowych sytuacji. Obrona i bramkarze też za łatwo wpuszczali bramki. Zembrzycki i Bogdanov wykonali swoją pracę, my właśnie czasem przebijaliśmy się przez obronę i stawaliśmy przeciwko nim sam na sam, a oni byli lepsi. Mecz toczył się na styku do końca. Myślimy już o kolejnych spotkaniach, bo jest ich dużo. Najważniejsze, że wygraliśmy, mamy trzy punkty i tyle.