ANNA-BUD z naszym klubem przez rok!
25.10.2021, 15:10
Poza boiskiem

ANNA-BUD z naszym klubem przez rok!

Rocznym kontraktem sponsorskim z Klubem Sportowym Vive Kielce związała się firma ANNA-BUD. Firma w sezonie 2021/2022 posiada logotyp na spodenkach zawodników drużyny Łomża Vive Kielce.

Jest nam niezmiernie miło, ze będziemy mogli dołożyć przysłowiową cegiełkę do klubu, wspierać go i zwiększać jego potencjał. To już nasza druga umowa, opiewająca na wyższą kwotę niż poprzednia. Kontrakt obowiązuje na rok, liczymy na zadowalającą obie strony współpracę – powiedział podczas konferencji prasowej Prezes ANNA-BUD, Artur Bławat.

Jesteśmy wdzięczni, że lider budownictwa, jakim jest firma ANNA-BUD, wiąże się z nami kolejną umową, wspierając klub – przyznał Wiceprezes Stowarzyszenia Vive Kielce, Tadeusz Dziedzic – Umowa będzie realizowana poprzez umieszczenie logotypu firmy ANNA-BUD na spodenkach. Nasza współpraca rozpędza się, myślę, że w przyszłości nabierzemy jeszcze większego rozmachu, będziemy mieli większe cele kontraktowe. Mamy nadzieję, że zrealizujemy te obecne w taki sposób, że firma ANNA-BUD będzie dumna z bycia naszym sponsorem na arenie krajowej i międzynarodowej.

Firma ANNA-BUD to rodzinna firma działająca na rynku budowalnym od 1999 r. głównie jako Generalny Wykonawca. Jednocześnie jest to jedna z największych firm budowlanych w Polsce oparta wyłącznie na polskim kapitale.

ANNA-BUD to wykwalifikowana kadra, bogata baza sprzętowa i wysoka jakość świadczonych usług, wśród których znajdują się m. in.: generalne wykonawstwo, realizacja projektów pod klucz, doradztwo techniczne i formalne na każdym etapie procesu inwestycyjnego, kapitalne remonty, przebudowy, adaptacje czy usługi transportowe.

Więcej informacji o firmie: https://www.annabud.pl/