Trenuj z KS Vive Kielce! Rusza nowy nabór dla najmłodszych
03.11.2021, 10:35
Młodzież

Trenuj z KS Vive Kielce! Rusza nowy nabór dla najmłodszych

Zabawa poprzez sport! Z tym hasłem Klub Sportowy Vive Kielce ogłasza nowy nabór na treningi piłki ręcznej dla dzieci już od 4. roku życia. Zajęcia odbywać będą się w dwóch kategoriach wiekowych. Zapraszamy do zapisów, które startują w środę, 3 listopada.

Klub Sportowy Vive Kielce kontynuuje inwestycje w szkolenie młodzieży. Z dniem 3 listopada 2021 roku rusza nabór do dwóch nowych grup dziecięcych. Pierwsza obejmuje chłopców w wieku od 4 do 6 lat, druga ich starszych kolegów między 7. a 8. rokiem życia. 

Treningi odbywać będą się raz w tygodniu, w każdy poniedziałek od godz. 17.30 do 18.30 (za wyjątkiem dni świątecznych). Zajęcia prowadzić będą szkoleniowcy Kamil Siedlarz, Tomasz Mróz oraz Julia Synak, a także legendarny zawodnik drużyny Łomża Vive Kielce, Piotr Grabarczyk, którego zapamiętaliśmy z niezłomnego charakteru i woli walki. "Grabar" w drużynie Mistrzów Polski spędził aż 15 sezonów.

W trakcie pierwszych lat treningów przyszłych szczypiornistów elementy techniki piłki ręcznej przeplata się zabawami, rozmaitymi konkurencjami oraz ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. Taka będzie też charakterystyka naszych treningów. 

Zapisy ruszają w środę 3 listopada i potrwają do czwartku 18 listopada lub do wyczerpania miejsc. Docelowo w obu grupach trenować będzie maksymalnie 20 dzieci. Zgłoszenia dokonać można pod numerem telefonu 607144507 oraz w siedzibie Klubu w Hali Legionów w dni robocze w godzinach od 8 do 16. W razie nieodebranych połączeń po tych godzinach będziemy oddzwaniać następnego dnia.

Inauguracyjny trening zaplanowany jest na poniedziałek, 29 listopada. Pierwsze dwa zajęcia (29.11 oraz 6.12) są bezpłatne oraz z udziałem rodziców (wyłącznie na trybunach.

Po drugim treningu nastąpi deklaracja rodziców oraz podpisanie umowy dotyczące uczestnictwa dziecka w dalszych treningach. Odpłatność za treningi wynosi 80 złotych miesięcznie. W cenie Klub gwarantuje treningi pod fachowym okiem trenerów z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, podstawowe ubezpieczenie dziecka oraz  koszulkę i spodenki klubowe na treningi (do obowiązkowego ubioru na zajęciach).

Od trzecich zajęć (13.12) rodzice będą mogli obserwować treningi swoich pociech jedynie z sali VIP w Hali Legionów przez szyby. Niespodzianką dla najmłodszych będą okazyjne odwiedziny członków pierwszego zespołu Łomża Vive Kielce.

Zachęcamy do zapisów!