Wyjątkowe spotkanie z trenerem Talantem Dujshebaevem!
22.11.2021, 15:42
News Poza boiskiem

Wyjątkowe spotkanie z trenerem Talantem Dujshebaevem!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Paweł Wójcik
  • Foto

Stowarzyszenie Przyjazne Kielce oraz Miejska Biblioteka Publiczna reaktywują inicjatywę "Obiady Czwartkowe", w której mieszkańcy Kielc mogą porozmawiać ze znanymi mieszkańcami naszego miasta. W najbliższy czwartek, 25 listopada, gościem spotkania będzie trener drużyny Łomża Vive Kielce, Talant Dujshebaev.

Chcesz osobiście porozmawiać z trenerem Talantem Dujshebaevem? Zadać pytania o kwestie, które interesują Cię najbardziej? O warsztat trenerski, doświadczenia zawodnicze, a może po prostu życie w Kielcach i prywatne zainteresowania?

Okazja do tego będzie już w najbliższy czwartek, 25 listopada, dzień po rewanżowym meczu z Barcą. Szkoleniowiec Mistrzów Polski będzie gościem inicjatywy „Obiady Czwartkowe”, reaktywowanej przez Stowarzyszenie Przyjazne Kielce oraz Miejską Bibliotekę Publiczną.

Zapraszamy na spotkanie z trenerem Talantem Dujshebaevem, podczas którego „nie ma głupich pytań”. Rozmawiać i dyskutować można o wszystkim, z zachowaniem jednej zasady – poszanowania wszystkich uczestników inicjatywy.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 25 listopada, o godz. 18:30, w Mediatece (budynek Dworca PKS „UFO”; ul. Czarnowska 12

UWAGA!

Liczba miejsc ograniczona: 60 osób.

Wstęp wolny po uprzedniej rejestracji mailowej lub telefonicznej: kielce.przyjazne@gmail.com, +48 577 820 914, wyłącznie dla osób zaszczepionych.