26.11.2021, 10:42
Poza boiskiem

Agesil dołącza do grona głównych sponsorów klubu!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Norbert Rzeszut
  • Foto

Poszerza się grono głównych sponsorów KS Vive Handball Kielce S. A.! Wsparcie dla klubu w znacznym stopniu zwiększa dotychczasowy Partner projektu JoinBertus, firma Agesil!

Firma Agesil Sp. z o. o. od dwóch lat należy do grona Partnerów JoinBertus, biznesowego projektu powstałego wokół drużyny Łomża Vive Kielce z inicjatywy Prezesa Bertusa Servaasa. Dziś, 26 listopada 2021 r., została podpisana umowa zwiększająca zakres wsparcia dla klubu, na mocy której firma Agesil staje się jednym z głównych sponsorów KS Vive Handball Kielce S. A.

Dzisiejsza umowa to konsekwencja naszej dotychczasowej współpracy z klubem – powiedział na konferencji prasowej dyrektor generalny firmy Agesil, Maciej Baniak – Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem poziomu sportowego klubu. To jest kosmos, co potwierdzają ostatnie mecze. Chciałbym jednak podkreślić, że dla nas ważna jest jeszcze jedna rzecz – jesteśmy pod ogromnym wrażeniem etosu i kultury pracy wszystkich pracowników tego klubu, na każdym szczeblu. Tego, jak są zaangażowani w to, co robią. To jest to samo, co firma Agesil ma w swoim DNA. Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do grona głównych sponsorów klubu i wydaje mi się, że nie jest to nasze ostatnie słowo. Ze swojej strony mogę tylko zapewnić ludzi biznesu, że warto z tymi ludźmi pracować. Nie chcieliśmy wprowadzać zamieszania w takim momencie sezonu, dlatego nie zdecydowaliśmy się na logotyp na spodenkach czy koszulce. Myślę, że temat ten wróci w przyszłym sezonie.

Cieszymy się, że odnosimy sukcesy nie tylko sportowe, ale także biznesowe – powiedział dyrektor marketingu Łomża Vive Kielce, Paweł Papaj – Pan Maciej był świadkiem dwóch ostatnich zwycięstw z Barceloną, ponieważ był z nami także na wyjeździe, ale możemy otwarcie przyznać, że podpisywany dzisiaj kontrakt nie jest "umową sukcesu", a projektem, nad którym pracowaliśmy dłuższy czas. Firma Agesil zaczynała współpracę z nami od uczestnictwa w projekcie JoinBertus. Dziś rozszerzamy ją, dzięki czemu Agesil dołącza do grona firm, które w największym stopniu wspierają nasz klub. Firma będzie widoczna m. in. na bandach elektronicznych wokół boiska, a także będzie mogła korzystać z wizerunku zawodników drużyny Łomża Vive Kielce.

Umowa z firmą Agesil Sp. z o. o. obowiązywać będzie 12 miesięcy. Jako klub jesteśmy dumni z możliwości współpracy z Partnerem, który podziela nasze wartości i bardzo cieszymy się, że współpraca ta ewoluuje. Firma Agesil Sp. z o. o. to firma powstała w 2009 roku, działająca w branży utrzymania porządku i czystości, obsługi systemów bezpieczeństwa i ochrony fizycznej. Więcej o firmie na www.agesil.pl.