Ostatnie miejsca na treningi z KS Vive Kielce!
27.11.2021, 08:00
Młodzież

Ostatnie miejsca na treningi z KS Vive Kielce!

W poniedziałek, 29 listopada, odbędzie się pierwszy trening Klubu Sportowego Vive Kielce dedykowany najmłodszym adeptom piłki ręcznej. Sztab trenerski na czele z legendą naszego klubu, Piotrem Grabarczykiem, weźmie pod swoje skrzydła chłopców już od czwartego roku życia. Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach wiekowych. Zapraszamy do zapisów, zostały bowiem ostatnie miejsca! 

Treningi przewidziane są w dwóch kategoriach: dla chłopców w wieku od 4 do 6 lat oraz dla ich starszych kolegów między 7. a 8. rokiem życia. Zajęcia odbywać będą się raz w tygodniu, w każdy poniedziałek od godz. 17.30 do 18.30 (za wyjątkiem dni świątecznych). W trakcie pierwszych lat treningów przyszłych szczypiornistów elementy techniki piłki ręcznej przeplata się zabawami, rozmaitymi konkurencjami oraz ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. Taka będzie też charakterystyka naszych treningów. 

Zajęcia prowadzić będą szkoleniowcy Kamil Siedlarz, Tomasz Mróz oraz Julia Synak, a także legendarny zawodnik drużyny Łomża Vive Kielce, Piotr Grabarczyk. "Grabar" w drużynie Mistrzów Polski spędził aż 15 sezonów.

Docelowo w obu grupach trenować będzie maksymalnie po 20 dzieci. Pozostały ostatnie miejsca. Zapisów dokonać można pod numerem telefonu 607144507 oraz w siedzibie Klubu w Hali Legionów w dni robocze w godzinach od 8 do 16. W razie nieodebranych połączeń po tych godzinach będziemy oddzwaniać następnego dnia.

Inauguracyjny trening oraz drugie zajęcia (29 listopada oraz 6 grudnia) są bezpłatne oraz z udziałem rodziców (wyłącznie na trybunach). Po drugim treningu nastąpi deklaracja rodziców oraz podpisanie umowy dotyczące uczestnictwa dziecka w dalszych treningach. Odpłatność za treningi wynosi 80 złotych miesięcznie. W cenie Klub gwarantuje treningi pod fachowym okiem trenerów z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, podstawowe ubezpieczenie dziecka oraz koszulkę i spodenki klubowe na treningi (do obowiązkowego ubioru na zajęciach).

Od trzecich zajęć (13.12) rodzice będą mogli obserwować treningi swoich pociech jedynie z sali VIP w Hali Legionów przez szyby. Niespodzianką dla najmłodszych będą okazyjne odwiedziny członków pierwszego zespołu Łomża Vive Kielce.