21.12.2021, 16:11
News Poza boiskiem

Licytuj koszulkę reprezentacyjną „Oleja” na szczytny cel!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Patryk Ptak
  • Foto

Patryk_Ptak

Grudniowe tygodnie obfitują w naszym klubie w wiele dobrego. Podczas meczu PGNiG Superligi z Orlen Wisłą Płock, w Hali Legionów prowadziliśmy równolegle trzy akcje, w które z wielkim zaangażowaniem włączyła się nasza żółto-biało-niebieska społeczność – Szlachetną Paczkę, zbiórkę dla Igora oraz licytacje na remont szatni w Szkole Podstawowej nr 9. Dziękujemy za Wasze dobre serca! Pomoc trwa.

SZLACHETNA PACZKA

Jak co roku, wsparliśmy Szlachetną Paczkę. Informacje o Rodzinie, której pomagamy, można znaleźć TUTAJ. Zawodnicy drużyny Łomża Vive Kielce oraz kibice wspólnymi siłami zebrali potrzebne produkty oraz środki finansowe, za które zostały zakupione większe sprzęty domowe. Podczas meczu zapakowaliśmy prezenty, które następie zawieźliśmy do Rodziny. Pani Agnieszka i jej synowie to wspaniali, ciepli ludzie, którzy przyjęli nas niesamowicie życzliwie! Dzięki takim spotkaniom naprawdę wiemy, że warto pomagać!

Szlachetna Paczka 2021

POMOC DLA IGORA

Pomagaliśmy i wciąż pomagamy walecznemu Igorowi, który zmaga się z poważną chorobą – plastycznym zapaleniem oskrzeli! Wolontariusze podczas meczu zebrali dokładnie 1993,30 zł, 5 euro i 1 funt, które bardzo przydadzą się w kosztownym leczeniu Igora. Klub przekazał Igorowi koszulkę meczową z autografem Alexa Dujshebaeva, która została wylicytowana za 1600 zł. Zachęcamy do dalszej pomocy Igorowi, o którym możecie przeczytać poniżej.

Więcej o pomocy dla Igora

Pozostałe licytacje dla Igora

REMONT SZATNI W SP NR 9

Prowadziliśmy także licytację fantów na remont szatni w Szkole Podstawowej nr 9 im. Adolfa Dygasińskiego w Kielcach – złotego medalu z Final4 Ligi Mistrzów w 2016 roku Tomasza Mgłośka i koszulki reprezentacji Polski Mateusza Korneckiego z autografem! Medal Final4 z 2016 roku został wylicytowany za 2500 zł, a koszulka Matiego za 2000 zł. Na klubowym profilu @kielcehandball na Facebooku do 23 grudnia, do godz. 12:00 trwa licytacja koszulki reprezentacyjnej Michała Olejniczaka. Zachęcamy do licytacji (trzeba posiadać konto w portalu społecznościowym Facebook).

 

Serdecznie dziękujemy za Wasze dobre serca i chętny udział we wszelkich akcjach charytatywnych, w które co roku niesamowicie się angażujecie pokazując, że żółto-biało-niebieska społeczność zawsze gra razem na wszystkich frontach!