14.02.2022, 15:48
News Poza boiskiem

Startuje nowy format Telewizji Klubowej!

W poniedziałek, 14 lutego, o godz. 20:00 odbędzie się premiera pierwszego odcinka vloga #ultraZRĘCZNI. Kolejne epizody pojawiać się będą co dwa tygodnie, o tej samej godzinie.

Zapraszamy do oglądania nowego formatu przygotowanego przez redaktora Telewizji Klubowej Łomża Vive Kielce, Piotra Domagałę. To kilkunastominutowa zakulisowa relacja z minionych dwóch tygodni życia drużyny Łomża Vive Kielce, klubu oraz projektu JoinBertus, której nowe odcinki będziecie mogli oglądać co drugi poniedziałek na naszym kanale YouTube. Premiery będą miały miejsce o godz. 20:00.

Seria wystartuje dziś, 14 lutego. W pierwszym odcinku wracamy na chwilę do EHF EURO 2022, o których opowiadają Andreas Wolff, Sigvaldi Gudjonsson i Szymon Sićko, zaglądamy na analizę wideo przed meczem z Sandrą SPA Pogonią Szczecin, trening Mistrzów Polski i do pokoju maserów. Pokazujemy także kulisy wzruszającej akcji, w której dzieci podarowały swoim rodzicom voucher na organizowany w marcu wyjazd na mecz Ligi Mistrzów do Veszprem (więcej informacji TUTAJ) oraz fragment warsztatów Sushi zorganizowanego dla Partnerów projektu JoinBertus.

#ultraZRĘCZNI Vlog: odcinek 1

Zapraszamy do oglądania!