10.03.2022, 13:12
Młodzież

Nabór do nowych grup Akademii #viveKIDS

Klub Sportowy Vive Kielce ogłasza nabór do dwóch grup treningowych dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat. To kontynuacja najnowszej inicjatywy Mistrzów Polski pod nazwą Akademia Piłki Ręcznej #viveKIDS. Zapraszamy do zapisów! 

Powołanie do życia w listopadzie 2021 roku Akademii #viveKIDS, skierowanej do najmłodszych adeptów szczypiorniaka, okazało się wielkim sukcesem. Duże zainteresowanie treningami w żółto-biało-niebieskich barwach KS Vive Kielce pod okiem Piotra Grabarczyka i spółki spowodowało, że listy chętnych błyskawicznie zapełniły się do ostatniego miejsca. W odpowiedzi na kolejne zgłoszenia podjęliśmy decyzję o rozszerzenie inicjatywy o dwie kolejne grupy treningowe.

Zajęcia skierowane są do chłopców w wieku od 4 do 6 lat oraz ich starszych kolegów między 7. a 8. rokiem życia. Treningi odbywać będą się raz w tygodniu, w każdy poniedziałek od godz. 18.30 do 19.30 (za wyjątkiem dni świątecznych).

W trakcie pierwszych lat treningów przyszłych szczypiornistów elementy techniki piłki ręcznej przeplata się zabawami, rozmaitymi konkurencjami oraz ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. Taka jest też charakterystyka naszych treningów.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani szkoleniowcy: Julia Synak, Kamil Siedlarz, Tomasz Mróz, a także legendarny zawodnik drużyny Łomża Vive Kielce, Piotr Grabarczyk.

Uczestnictwo w treningach jest płatne. Kwota za zajęcia to 80 złotych miesięcznie. W cenie Klub gwarantuje treningi pod fachowym okiem trenerów z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, podstawowe ubezpieczenie dziecka oraz koszulkę i spodenki klubowe na treningi do obowiązkowego ubioru na zajęciach. Wszystkie treningi rodzice mogą obserwować przez szyby z sali VIP w Hali Legionów.

Nabór potrwa do 31 marca 2022 roku. Zgłoszenia dokonać można pod numerem telefonu 607 144 507 oraz w siedzibie Klubu w Hali Legionów (w dni robocze, w godzinach od 8 do 16). W razie nieodebranych połączeń po tych godzinach będziemy oddzwaniać następnego dnia. Zapisy prowadzone są do wyczerpania miejsc.

Docelowo w obu grupach trenować będzie maksymalnie po 20 dzieci. Treningu ruszą w pierwszym tygodniu kwietnia (4 kwietnia).

Zachęcamy do kontaktu!