25.04.2022, 14:06
News Poza boiskiem

Konkurs: stwórz urodzinową kartkę dla Kiełka!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Patryk Ptak
  • Foto

Patryk_Ptak

Podczas meczu ligowego z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski, 5 maja, będziemy obchodzić trzynaste urodziny Kiełka! Weź udział w konkursie i wybiegnij w dziecięcej eskorcie z zawodnikami drużyny Łomża Vive Kielce!

Urodziny klubowej maskotki, Kiełka, to hucznie obchodzona impreza, podczas której najmłodszych czeka wiele niespodzianek! Jedną z nich zdradzamy już teraz – zwycięzcy konkursu na urodzinową kartkę dla Kiełka, wyjdą z zawodnikami drużyny Łomża Vive Kielce w dziecięcej eskorcie na prezentację przed meczem PGNiG Superligi z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski, który odbędzie się w czwartek, 5 maja, o godz. 18:00. To właśnie wtedy świętować będziemy trzynaste urodziny naszego klubowego futrzaka.

ZASADY KONKURSU

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4 – 13 lat. Rodzicu/Opiekunie – przeczytaj również poniższe zasady!

  1. Stwórz kartkę urodzinową dla Kiełka – dowolna technika manualna (np. rysunek, malunek, kolaż); liczy się kreatywność i zaangażowanie; nie akceptujemy prac stworzonych techniką komputerową.
  2. Poproś swojego rodzica/opiekuna o zrobienie jej zdjęcia i wklejenie go w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku (post będzie przypięty na samej górze naszego profilu @kielcehandball, by łatwo było go znaleźć). Do postu należy podać imię i wiek dziecka. UWAGA: zgłoszenie w komentarzu musi zostać wykonane przez opiekuna, ponieważ Ty jesteś osobą niepełnoletnią.
  3. Czas na wykonanie i zgłoszenie pracy masz do 3 maja, do północy.
  4. Zwycięzców wybierzemy i ogłosimy 4 maja na profilu Facebookowym @kielcehandball pod tym samym postem konkursowym.
  5. Laureaci konkursu wyjdą w dziecięcej eskorcie z zawodnikami drużyny Łomża Vive Kielce podczas prezentacji na meczu z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Przed meczem rodzice/opiekunowie będą zobowiązani do wypełnienia zgód na formularzach, które od nas dostaną.

 

Zapraszamy do udziału w Konkursie!

Jednocześnie przypominamy, że bilety na mecz z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski można kupować na www.bilety.kielcehandball.pl.