27.04.2022, 11:44
Poza boiskiem

Wygraj wyjazd do Montpellier!

Oficjalny Bukmacher drużyny Łomża Vive Kielce, firma Betcris, przygotowała wyjątkowy konkurs, którego główną nagrodę stanowi podwójne zaproszenie na wyjazd do Montpellier na ćwierćfinałowy mecz Ligi Mistrzów. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sponsora i wzięcia udziału w konkursie.

Aby walczyć o zgarnięcie głównej nagrody, trzeba wziąć udział w "Mistrzowskim Rankingu". To specjalna promocja przygotowana przez Betcris, która polega na rywalizacji obstawiających. W trakcie trwania konkursu stawka netto każdego kuponu rozliczonego jako wygrany lub przegrany równać się będzie zdobytej lub straconej liczbie punktów. Gracz, który na koniec rywalizacji zgromadzi najwięcej punktów, wygra wycieczkę na mecz Ligi Mistrzów do Montpellier oraz bonus 500 PLN.

Kolejne nagrody czekają dla graczy, którzy zajmą pozostałe miejsca na podium. Druga lokata oznacza koszulkę z podpisami zawodników Łomża Vive Kielce oraz bonus 300 PLN, trzecia – koszulkę zespołu Łomża Vive Kielce oraz bonus 200 PLN. 

Wszystkie szczegóły dotyczące "Mistrzowskiego Rankingu" dostępne są TUTAJ. Regulamin konkursu znaleźć można TUTAJ.

Jednocześnie przypominamy, że trwa regularna sprzedaż wycieczek, lotów oraz biletów na pierwszy mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów, w którym drużyna Łomża Vive Kielce zmierzy się na wyjeździe z francuskim Montpellier HB (link).