16.05.2022, 15:00
News Zapowiedź

Nie przegap ani sekundy - bądź wcześniej na meczu z Montpellier!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

Na meczu Ligi Mistrzów z Montpellier HB wiele będzie się działo! Jeśli będziesz w Hali Legionów 18 maja, koniecznie przeczytaj wszystkie poniższe informacje. By nie ominęła Cię żadna atrakcja, bądź z nami dużo wcześniej – nawet od godz. 18:30!

 

ORGANIZACJA RUCHU I PARKING – BĄDŹ WCZEŚNIEJ!

Na ulicy Okrężnej, od skrzyżowania ze Żwirową do skrzyżowania z Marmurową, będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy.

Dla samochodów kibiców jak zwykle udostępnione zostaną parkingi przy ulicy Drogosza, Szczepaniaka, Gagarina oraz przy Alei Legionów. Dodatkowo, Hotel Binkowski udostępni plac przy ul. Pakosz (jadąc ulicą Pakosz, mijamy z lewej strony Halę Legionów i ulicę Dziką; plac znajduje się po prawej stronie), na którym zmieści się około 200 samochodów. Bardzo dziękujemy Binkowski Resort za pomoc.

Uprzejmie prosimy – bądźcie na miejscu wcześniej, szczególnie jeśli przyjeżdżacie samochodami. Znalezienie miejsca parkingowego zajmie trochę czasu, a i przy samym wejściu do hali tuż przed meczem mogą zrobić się kolejki. Od godz. 20:20 będzie już trwała ceremonia otwarcia, nie przegap ani minuty!

 

STREFA GASTRONOMICZNA – ZJEDZ I NAPIJ SIĘ, BY MIEĆ SIŁY NA DOPING!

Nasi Partnerzy zadbają o to, by każdy mógł odpowiednio posilić się przed meczem. Strefa gastronomiczna czynna będzie już od godz. 18:30 zarówno przed halą jak i wewnątrz. Szczegółowe informacje przedstawia grafika poniżej.

CEREMONIA OTWARCIA MECZU – WSZYSCY TWORZYMY EMOCJE!

Tego wieczora emocje sięgną dachu Hali Legionów jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Kibice na krzesełkach znajdą specjalne koszulki i pałeczki fluorescencyjne, które wykorzystają podczas ceremonii otwarcia meczu. Bądźcie na swoich miejscach już o godz. 20:20.

KOSZULKI – na każdym krzesełku na właściciela biletu czekać będzie T-Shirt. Jeśli nie masz swojej koszulki, prosimy, załóż tę z krzesełka. Chcemy, by cała hala była żółta! Rozmiary (od M do XXL) będzie można wymieniać między sobą na trybunach lub do godz. 20:20 w dwóch punktach umieszczonych w korytarzach przy sektorach C i F.

OPRAWA – po rozgrzewce w hali zgaśnie światło. Połam wtedy pałeczkę fluorescencyjną, którą również znajdziesz na krzesełku, w kilku miejscach i unieś ją do góry. Trybuny wypełnią się klubowymi barwami!

FILM – na środku parkietu zostanie wyświetlony film. Zachowajmy ciszę, gdy zawodnicy drużyny Łomża Vive Kielce zwrócą się do nas ze specjalnym przesłaniem, by wszystko usłyszeć. Po tym momencie w Hali Legionów nie obowiązują już żadne limity decybeli!

OPRAWA KIBICÓW – flag na sektorach D-E-F używamy dopiero po podniesieniu przez kibiców oprawy (czyli ok. 3 minuty przed meczem, w trakcie hymnu Ligi Mistrzów). W trakcie trwania hymnu osoby w sektorze P-E prosimy o zajęcie miejsc siedzących, by nie zasłaniać oprawy meczowej.

 

Jeszcze raz gorąco prosimy o to, by w Hali Legionów pojawić się wcześniej – znajdźcie spokojnie miejsce parkingowe, skorzystajcie z oferty gastronomicznej i cieszcie się atmosferą meczową jeszcze przed pierwszym gwizdkiem!

Wszyscy na żółto!