23.07.2022, 18:00
Poza boiskiem

Łomża Industria Kielce z nieustającym wsparciem sponsorów

Kolejne firmy zdecydowały się na przedłużenie umowy sponsoringowej drużyny Łomża Industria Kielce. W sezonie 2022/2023 wicemistrzów Europy dalej wspierać będą Firma Budowlana Anna-Bud, Kopalnia Wapienna "Morawica" S.A. oraz Forbuild S.A.

Niedawno informowaliśmy, że o kolejny rok współpracę z drużyną Łomża Industria Kielce przedłużyła firma 4 ECO, zajmująca się fotowoltaiką (WIĘCEJ). Teraz miło nam dodać, że w jej ślady poszły Firma Budowlana Anna-Bud, Kopalnia Wapienna "Morawica" S.A. oraz Forbuild S.A., które również zdecydowały się prolongować umowę sponsoringową na okres dwunastu miesięcy.

Firma Budowlana Anna-Bud działa na rynku budowlanym od 1999 roku głównie jako generalny wykonawca. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy również projekty inwestycji, remonty oraz roboty wykończeniowe.

Kopalnia Wapienna "Morawica" S.A. zajmuje się wydobywaniem i przerobem kamienia wapiennego. Produkt ten dostarcza do takich gałęzi gospodarki jak budownictwo, drogownictwo, hutnictwo, cukrownictwo, energetyka oraz rolnictwo. Oferuje także wyroby marmurowe.

Forbuild S.A. zaopatruje budownictwo w najwyższej jakości materiały, produkty i usługi. Działalność firmy rozpoczęła się w 1998 r. i obejmuje cztery główne obszary: produkcję, sprzedaż, dzierżawę oraz usługi montażowe.