05.08.2022, 10:36
News Autor: Patryk Ptak

Wygraliśmy Wodny Mecz! Zabawa przyciągnęła setki kibiców.

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Patryk Ptak
  • Foto

Patryk_Ptak

Wodny Mecz to pierwsza z atrakcji tego lata, podczas której kibice Łomża Industria Kielce mogli poznać naszych nowych zawodników! Impreza odbyła się w Basenach Tropikalnych Binkowski Resort, a goście obiektu mogli oglądać wodne zmagania piłkarzy ręcznych i sami wziąć udział w zabawie.

Wakacje w pełni, to i nam udzielił się wakacyjny nastrój! W bajkowym anturażu Basenów Tropikalnych Binkowski Resort zawodnicy drużyny Łomża Industria Kielce po raz pierwszy zaprezentowali się kibicom w nowym składzie. Tego dnia każdy, kto bawił się w obiekcie, mógł poczuć się jak bohater odnowionego cyfrowo kinowego hitu z lat 80., „Koktajl”.

DWA MECZE, DWIE NAGRODY

Podczas popołudniowej imprezy kibice goście Basenów Tropikalnych obejrzeli dwa mecze – w pierwszym z nich drużyna Łomża Industria Kielce zmierzyła się z reprezentacją Binkowski Resort (i wygrała 21:15), a w drugim Mistrzowie Polski zagrali między sobą. Wygrała ekipa odziana w żółte znaczniki (m. in. Dylan Nahi, Artsem Karalek, Arek Moryto, Nico Tournat, Paweł Paczkowski), która wygrała kolację od przegranych. Beneficjentami zwycięstwa żółto-biało-niebieskich z ekipą Binkowskiego są natomiast kibice Mistrzów Polski – za zwycięstwo w pierwszym meczu otrzymaliśmy vouchery na Baseny Tropikalne, które będą do wygrania w konkursach po rozpoczęciu sezonu.

NIESAMOWITA FREKWENCJA

W trakcie wczorajszej zabawy kibice mogli także zmierzyć się oko w oko z Mateuszem Korneckim – kto rzucił bramkę Matiemu, otrzymywał darmowy drink na barze. Imprezę poprowadzili: DJ Michał Maruszak i spiker Michał Trzepałka. Frekwencja dopisała – na Wodnym Meczu bawiło się ponad sześćset pięćdziesiąt osób!

SZCZEGÓŁOWĄ RELACJĘ Z WODNEGO MECZU ZNAJDZIECIE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH @KIELCEHANDBALL. ŚLEDŹCIE NAS NA FACEBOOKU, INSTAGRAMIE, TWITTERZE I TOKTOKU.

Zapraszamy też na www.basenytropikalne.pl!