26.08.2022, 17:20
Młodzież

Zostały ostatnie miejsca w Akademii #viveKIDS

To już ostatni moment, by wziąć udział w naborze do Akademii Piłki Ręcznej #viveKIDS na sezon 2022/2023. Do wspólnych treningów zapraszamy młodych adeptów szczypiorniaka już od czwartego roku życia. 

W nowym sezonie Klub Sportowy Vive Kielce oferuje treningi w Akademii #viveKIDS w sześciu grupach zróżnicowanych wiekowo oraz pod kątem zaawansowania gry w piłkę ręczną.

Z inicjatywą skierowaną ku najmłodszym zawodnikom wystartowaliśmy wraz z początkiem ubiegłego sezonu. Chcemy kształcić kolejne pokolenia polskich szczypiornistów, a naszym mottem jest hasło "zabawa poprzez sport". W inicjatywę włączył się m.in. Piotr Grabarczyk, legenda drużyny Łomża Industria Kielce. Więcej o powstaniu oraz funkcjonowaniu Akademii można przeczytać w dedykowanej zakładce (TUTAJ).

Na treningi zapraszamy chłopców od 4 do 10 roku życia. Treningi dla najmłodszych (od 4. do 7. roku życia) będą odbywać się raz w tygodniu, w każdy piątek w Hali Legionów (za wyjątkiem dni świątecznych). Dwie najstarsze grupy (od 8. do 10. roku życia) czekają dodatkowo dwa treningi w miesiącu w poniedziałki. Podczas zajęć elementy techniki piłki ręcznej przeplatamy zabawami, rozmaitymi konkurencjami oraz ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. Pierwsze treningi odbędą się 2 września.

W naborze, który trwa od początku wakacji, zostały ostatnie miejsca. Największym zainteresowaniem cieszą się najmłodsze grupy wiekowe, gdzie dostępne są już pojedyncze miejsca. Po dziesięć wakatów oczekuje na chętnych w grupach wiekowych 8-9 oraz 8-10.

Uczestnictwo w treningach jest płatne. Kwota za zajęcia to 100 złotych miesięcznie dla dwóch młodszych grup oraz 120 złotych dla zawodników od 8 lat. W cenie Klub gwarantuje treningi pod fachowym okiem trenerów z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, podstawowe ubezpieczenie dziecka oraz koszulkę i spodenki klubowe na treningi do obowiązkowego ubioru na zajęciach (dla nowych uczestników). Wszystkie treningi rodzice mogą obserwować przez szyby z sali VIP w Hali Legionów.

Zgłoszenia dokonać można pod numerem telefonu 607 144 507 oraz w siedzibie Klubu w Hali Legionów w dni robocze w godzinach od 8 do 16. W razie nieodebranych połączeń po tych godzinach będziemy oddzwaniać następnego dnia. Zachęcamy do kontaktu!

HARMONOGRAM TRENINGÓW AKADEMII #VIVEKIDS W SEZONIE 2022/2023

Grupa od 4 do 5 lat: piątki, godz. 17.00 i 18.00

Grupa od 6 do 7 lat: piątki, godz. 17.00 i 18.00

Grupa od 8 do 9 lat: piątki, godz. 17.00, dodatkowo dwa razy w miesiącu treningi w poniedziałki (godz. 18.00)

Grupa od 8 do 10 lat (zaawansowana): piątki, godz. 18.00, dodatkowo dwa razy w miesiącu treningi w poniedziałki (godz. 18.00)