01.09.2022, 13:58
Poza boiskiem

Nowi sponsorzy grają z nami!

1 września do grona sponsorów drużyny Łomża Industria Kielce dołączyły dwie kolejne firmy. Od dzisiaj grają z nami Creo Concept i AC Group!

Creo Concept to kielecki kreator wnętrz biurowych, które łączą w sobie wysokie standardy jakości i unikalny wygląd. Firma ma 11 lat doświadczenia w tworzeniu i dostarczaniu elementów niezbędnych w nowoczesnej przestrzeni biurowej. Więcej o Creo Concept można przeczytać TUTAJ.

Firma związała się z nami jednoroczną umową, dzięki której logo Creo Concept będzie widoczne na spodenkach drużyny Łomża Industria Kielce oraz na bandach reklamowych w trakcie meczów PGNiG Superligi oraz Ligi Mistrzów. Firmę reprezentował Tomasz Rybka, Prezes Creo Concept.

AC Group z kolei to firma dostarczająca nowoczesne i kompleksowe rozwiązania z zakresu: klimatyzacji, wentylacji, ogrzewnictwa, chłodnictwa, systemów pożarowych, automatyki, instalacji elektrycznych, zasilania awaryjnego, oraz OZE i pomp ciepła, która również pochodzi z Kielc. Przez lata marka stała się synonimem solidnego partnerstwa, dbałości o szczegóły i jakości. Więcej o AC Group można przeczytać TUTAJ.

Firma również związała się z drużyną Łomża Industria Kielce roczną umową. Logo AC Group będzie widoczne w trakcie meczów Ligi Mistrzów. Firmę reprezentował Karol Bielecki, Prezes AC Group.