24.09.2022, 22:20
Komentarze

S. Sićko: Obudziliśmy się w drugiej połowie

Zawodnicy drużyny Łomża Industria Kielce, Mateusz Kornecki i Szymon Sićko, komentują zwycięstwo nad MMTS-em Kwidzyn w ramach 4. serii PGNiG Superligi (35:30).

MMTS Kwidzyn - Łomża Industria Kielce 30:35 (16:13) -> RELACJA

Szymon Sićko, zawodnik Łomża Industria Kielce: Nie możemy zwalać tego meczy na podróż. Wiemy, jaki jest terminarz, ciągle gramy dwa razy w tygodniu. To MMTS Kwidzyn postawił nam bardzo trudne warunki. W pierwszej połowie grało się przeciwko nim bardzo ciężko. Łukasz Zakreta zamurował bramkę i zrobił różnicę. W drugiej części się obudziliśmy i zagraliśmy lepiej. Udało się wygrać, ale i tak gratulacje dla rywali za świetne spotkanie w ich wykonaniu.

Mateusz Kornecki, bramkarz Łomża Industria Kielce: Przeciwnicy zagrali bardzo dobrze. MMTS Kwidzyn przez cały mecz grał konsekwentnie, bardzo długo, na pograniczu gry pasywnej. Wiedzieliśmy, że będzie czekało nas trudne spotkanie i tak było. Po pierwszej połowie wygrywali rywali, losy meczu ważyły się do końca i na szczęście odjechaliśmy w końcówce. Wygraliśmy pięcioma bramkami, choć mecz na to nie wskazywał.