04.10.2022, 12:05
News Młodzież

Trzy mecze, trzy wygrane

W ubiegłym tygodniu (od 26 września do 2 października) drużyny młodzieżowe KS Vive Kielce rozegrały trzy spotkania. Żółto-biało-niebiescy triumfowali za każdym razem! Na parkiecie oglądaliśmy juniorów i juniorów młodszych.

Dwa razy na boisko wybiegła drużyna juniorów pod wodzą trenera Aleksandra Litowskiego. Najpierw nasz zespół udanie zainaugurował Świętokrzyską Ligę Juniorów, wysoko wygrywając z UKS SMS Wybicki Kielce (44:22), by dwa dni później odnieść drugie zwycięstwo w sezonie w ramach II ligi. Tym razem żółto-biało-niebiescy pokonali na wyjeździe UKS 31 Rokitnica Zabrze (34:32).

Pierwszy mecz w Świętokrzyskiej Lidze Juniorów Młodszych rozegrał zespół trenera Pawła Sieczki. W debiutanckim spotkaniu nasi reprezentanci pewnie pokonali KSSPR Końskie (38:20). W tych rozgrywkach nasz Klub “wystawił” aż trzy drużyny. Dwie z nich ligowy start mają już za sobą.

W bieżącym tygodniu do gry dołączą młodzicy. Kolejne mecze rozegrają także juniorzy w ramach ŚLJ oraz II ligi. Do rozgrywek przystąpi też ostatni zespół w kategorii juniorów młodszych. 

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, 1. kolejka, 27 września:

KSSPR Końskie - KS Vive I Kielce 20:38 (7:19)
Najwięcej bramek dla KS Vive Kielce: Jakub Janus 8, Jakub Osuch 7
Trener: Paweł Sieczka

Świętokrzyska Liga Juniorów, 2. kolejka, 29 września:
KS Vive Kielce - UKS SMS Wybicki Kielce 44:24 (22:14)
Najwięcej bramek dla KS Vive Kielce: Jakub Sęk, Krzysztof Barucha (po 8)
Trener: Aleksander Litowski

II liga, 3. kolejka, 1 października:
UKS 31 Rokitnica Zabrze - KS Vive II Kielce 32:34 (18:17)
Najwięcej bramek dla KS Vive Kielce: Jakub Pinda 9, Jakub Sęk i Krzysztof Barucha (po 6)
Trener: Aleksander Litowski