27.10.2022, 14:11
Poza boiskiem

Mnóstwo atrakcji na meczu z Zagłębiem Lubin. Strefa kids i konkursy z nagrodami

 

 

  • Marcin Batóg

 

 

  • Tekst

 

 

 

Tradycyjnie już, jak przed każdym meczem PGNiG Superligi rozgrywanym w Kielcach, przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla kibiców. Przede wszystkim tych najmłodszych. Ale i dla tych starszych, bo do wygrania w przerwie spotkania będą atrakcyjne nagrody.

Chodzi o sobotni mecz z Zagłębiem Lubin. Rozpocznie się on w Hali Legionów o godz. 18. Specjalnie dla dzieciaków za jedną z bramek przygotowana zostanie Strefa Kids. To znakomite miejsce dla dzieci już od trzeciego roku życia. Swoje stoiska podczas sobotniego meczu Łomży Industrii Kielce z Zagłębiem Lubin wystawią firmy Fun Floor, Enduro-Med, Mega Klocki oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. 

I tak na stoisku firmy Fun Floor rozłożona zostanie interaktywna podłoga, a dzieci będą musiały wykonywać na niej odpowiednie zadania. Taka podłoga była już na poprzednich meczach PGNiG Superligi i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych kibiców. Ale to nie jedyna atrakcja, którą przygotowaliśmy z myślą o dzieciakach. Do gustu powinny im przypaść także naprawdę dużych rozmiarów klocki przygotowane przez firma Mega Klocki. To bezpieczne klocki piankowe, z których układać można przeróżne kształty. Układanie ich stymuluje u dzieci kreatywność, logiczne myślenie oraz współpracę.

aaABM25111

Ponadto, z myślą o dzieciach, ale i o tych starszych kibicach, odbywać się będą również pokazy oraz instruktaż z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej prezentowane przez firmę Enduro-Med. Z kolei na stoisku Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oddać będzie można krew.

Sobotni mecz Łomży Industrii Kielce z Zagłębiem Lubin będzie miał także halloweenową oprawę. Strefa Kids w Hali Legionów przyozdobiona zostanie w halloweenowe akcenty. Dlatego serdecznie zachęcamy, by założyć na siebie odpowiedni dla tego dnia strój i wspólnie na trybunach stworzyć fantastyczną atmosferę. 

Co więcej, w przerwie meczu dzik Kiełek rzuci w trybuny piłeczki tenisowe. Złapanie ich jest jednoznaczne z wygraniem nagrody ufundowanej przez jednego ze Sponsorów oraz Partnerów klubu. A nagrody zostały ufundowane przez firmy Klank Optyk, Bonus MG, kino Helios, Binkowski Resort. Wygrać też będzie można bilety na dowolny mecz w tym roku PGNiG Superligi rozgrywany w Hali Legionów. 

Początek meczu Łomży Industrii Kielce z Zagłębiem Lubin w ramach 8. serii spotkań PGNiG Superligi w sobotę 29 października o godz. 18.