03.11.2022, 06:00
Bilety

Sprzedaż biletów na listopadowe mecze Łomża Industria Kielce

Już od 10 złotych za sztukę można nabyć bilety na kolejne domowe spotkania drużyny Łomża Industria Kielce. Mistrzowie Polski w najbliższym czasie podejmą w Hali Legionów Chrobrego Głogów (5.11), Azoty Puławy (15.11) i Elverum Handball (24.11).

Po intensywnym okresie wyjazdowym drużyna Łomża Industria Kielce zostanie w Kielcach na dłużej. W listopadowym kalendarzu Mistrzów Polski znajdziemy sześć spotkań, z czego aż pięć odbędzie się przed własną publicznością.

Niecałe 48 godzin po spotkaniu Ligi Mistrzów z Pickiem Szeged nasza drużyna podejmie Chrobrego Głogów. Następnie zawodnicy udadzą się na krótkie zgrupowania reprezentacji, po czym wrócą do rozgrywek PGNiG Superligi w starciu z Azotami Puławy. Na koniec czeka nas mecz Ligi Mistrzów przeciwko norweskiemu Elverum Handball.

Spotkanie z Azotami Puławy w ramach 7. serii PGNiG Superligi odbędzie się z poślizgiem (mecz początkowo planowany był na 19 października) ze względu na udział naszej drużyny w turnieju IHF Super Globe.

Wejściówki można zakupić przez Internet w systemie Ebilet.pl oraz stacjonarnie w godzinach roboczych w klubowym sklepiku. Nie zwlekaj i zajmij swoje miejsce w Hali Legionów! Kibicuj razem z nami!

Ceny biletów na mecz Łomża Industria Kielce - Chrobry Głogów (05.11, 15.00):

Sektory B, E, pierwszy rząd sektorów P, E: normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
Pozostałe miejsca: normalny 15 zł, ulgowy 10 zł
LINK -> TUTAJ

Ceny biletów na mecz Łomża Industria Kielce - Azoty Puławy (15.11, 18.30):

Sektory B, E, pierwszy rząd sektorów P, E: normalny 25 zł, ulgowy 20 zł
Pozostałe miejsca: normalny 20 zł, ulgowy 10 zł
LINK -> TUTAJ

Ceny biletów na mecz Łomża Industria Kielce - Elverum Handball (24.11, 20.45):

Sektory B, E, pierwszy rząd sektorów P, E: normalny 70 zł, ulgowy 50 zł
Pozostałe miejsca: normalny 50 zł, ulgowy 30 zł
Start sprzedaży: poniedziałek, 7 listopada, godz. 10.00

Przypominamy, że na wszystkie domowe mecze drużyny Łomża Industria Kielce w Hali Legionów dzieci do 10 roku życia wchodzą za darmo, bez gwarancji miejsca siedzącego. Uczniom, studentom do 26 r. ż., doktorantom, rencistom i emerytom oraz osobom niepełnosprawnym w stopniu znacznym przysługują bilety ulgowe.