04.12.2022, 12:45
News Bilety

Bilety na ostatni domowy mecz w 2022 roku już w sprzedaży

W czwartek, 15 grudnia, drużyna Łomża Industria Kielce rozegra ostatnie spotkanie przed przerwą reprezentacyjną na Mistrzostwa Świata 2023, które odbędą się w Polsce i w Szwecji. Rywalem Mistrzów Polski w 10. kolejce Ligi Mistrzów będzie słoweńskie RK Celje Pivovarna Lasko. Bilety na mecz można kupić już od 30 złotych za sztukę.

To będzie jedyny grudniowy domowy mecz drużyny Łomża Industria Kielce i ostatnia okazja, by zobaczyć na żywo Mistrzów Polski w dobiegającym końca roku 2022.

W ramach 10. kolejki Ligi Mistrzów do Kielc przyjedzie słoweńskie RK Celje Pivovarna Lasko. Drużyna Łomża Industria Kielce mierzyła się już z rywalami na wyjeździe, gdzie wygrała w październiku 33:30. Mistrzowie Polski są aktualnie na drugim miejscu w stawce Grupy B, tracąc jedynie jedno "oczko" do liderującej Barcelony. Tym bardziej, każdy punkt wywalczony przez żółto-biało-niebieskich może okazać się kluczowy w kontekście finalnego układu tabeli. Mecz odbędzie się w czwartek, 15 grudnia, o godz. 18.45.

Bilety na ten mecz można zakupić przez Internet w systemie Ebilet.pl (LINK) oraz stacjonarnie w godzinach roboczych w klubowym sklepiku. Nie zwlekaj i zajmij swoje miejsce w Hali Legionów! Kibicuj razem z nami i pomóż drużynie Łomża Industria Kielce zakończyć rok zwycięstwem!

Ceny biletów na mecz Łomża Industria Kielce - RK Celje Pivovarna Lasko (15.12, 18.45):

Sektory B, E, pierwszy rząd sektorów P, E: normalny 70 zł, ulgowy 50 zł
Pozostałe miejsca: normalny 50 zł, ulgowy 30 zł

Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom do 26 r. ż., doktorantom, rencistom i emerytom oraz osobom niepełnosprawnym w stopniu znacznym.