06.12.2022, 12:18
Poza boiskiem

Tradycyjny mikołajkowy trening z zawodnikami

Około 70 dzieci sponsorów i partnerów Klubu wzięło udział w specjalnym mikołajkowym treningu współprowadzonym przez zawodników Łomży Industrii Kielce. 

Mikołajkowy trening współprowadzony przez zawodników Łomży Industrii Kielce dla dzieci sponsorów i partnerów Klubu to już kilkuletnia tradycja. Nie inaczej było i w tym roku, a napięty terminarz rozgrywek EHF Ligi Mistrzów i PGNiG Superligi spowodował, że przeprowadzono go w poniedziałek 5 grudnia. 

Wzięło w nim udział ok. 70 dzieciaków, zajęcia prowadzili trenerzy na co dzień opiekujący się grupami Vive Kids - Katarzyna Grabarczyk, Tomasz Mróz, Piotr Grabarczyk oraz Tomasz Rosiński. Tych dwóch ostatnich przedstawiać nie trzeba, bo to byli znakomici piłkarze ręczni, którzy w kieleckim klubie seryjnie zdobywali Mistrzostwa Polski oraz Puchary Polski. Trenerom pomagali zawodnicy Łomży Industrii Kielce - bramkarz Andreas Wolff oraz rozgrywający Tomasz Gębala oraz Alex i Dani Dujshebaevowie. 

trening mikolajkowy_40

Trening prowadzony był w formie zabawy z piłkami połączony z rzutami na bramkę. A w klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia uczestników wprowadzały mikołajkowe czapki, które mieli na sobie uczestnicy treningu oraz zawodnicy żółto-biało-niebieskich, ale i gorąca czekolada, którą zapewniła kawiarnia Calimero Cafe. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom treningu mikołajkowego! Wesołych Świąt!