07.12.2022, 15:48
News Bilety

Ważne informacje dotyczące wyjazdu kibiców do Płocka

Można już odbierać bilety na niedzielny mecz w Płocku przeciwko Orlen Wiśle.

Wyjazdowy mecz 13. serii gier w PGNiG Superlidze Łomża Industria Kielce rozegra przeciwko Orlen Wiśle Płock w niedzielę 11 grudnia o godz. 18. Na ten pojedynek organizowane były za pośrednictwem naszego Klubu zapisy kibiców. 

Bilety na niedzielny pojedynek odbierać można już w sklepie klubowym na parterze Hali Legionów. 

Kasa otwarta będzie w czwartek 8 grudnia w godzinach 8-16, w piątek 9 grudnia w godz. 8-17 oraz w sobotę 10 grudnia w godz. 10-12. 

Istnieje także możliwość przesłania biletu drogą elektroniczną, ale wcześniej należy zgłosić taką potrzebę pod numerem telefonu 539 266 504. 

Uwaga, nie ma możliwości odbioru biletów na ten mecz w płockiej Orlen Arenie. 

Wyjazd kibiców autokarami z parkingu przed Halą Legionów zaplanowany jest w niedzielę o godz. 13. Jednocześnie prosimy o przybycie przed czasem.

O tym jak ważny jest mecz z Wisłą Płock kieleckich kibiców przekonywać nie trzeba. Od lat przecież pojedynki obu drużyn nazywane są „Świętą Wojną”. Co więcej, od blisko 15 lat walka o zwycięstwo w PGNIG Superlidze odbywa się w zasadzie wyłącznie między tymi dwiema. Trzeba też podkreślić fakt, podopieczni Talanta Dujshebaeva mają do wyrównania z Nafciarzami pewne rachunki. Chodzi o przegrany w ubiegłym sezonie finał Pucharu Polski.