14.12.2022, 12:51
News Bilety

Ostatni mecz w tym roku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Batóg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek kieleccy kibice po raz ostatni w tym roku kalendarzowym będą mogli podziwiać na parkiecie zmagania zawodników Łomży Industrii Kielce. Następna taka okazja dopiero za ponad dwa miesiące. 

Co ważne, ostatni tegoroczny mecz to pojedynek w ramach EHF Ligi Mistrzów przeciwko słoweńskim Celje Pivovarna Lasko. Dlatego nie warto zwlekać z zakupem biletu na czwartkowy mecz. Zakupić można go za pośrednictwem portalu ebilet klikając TUTAJ. Ceny zaczynają się już od 30 zł. 

dziki mecz

Początek spotkania ze słoweńską ekipą o godz. 18.45. Ale wspomnieć też należy o atrakcjach, które przygotowane zostały bezpośrednio po meczu. Tuż po ostatnim gwizdku na parkiecie pojawią się młodzi tancerze, którzy zaprezentują swoje umiejętności i zaproszą kibiców do wspólnej zabawy. Zaplanowano także wyścig raczkujących bobasów. To wydarzenie znane już z innych sportowych aren, które wywołuje nie mniej emocji niż zawody profesjonalnych sportowców. Chętni, którzy chcieliby zgłosić swoje dziecko to tego wyścigu proszeni są o kontakt na adres e-mail klub@kielcehandball.pl. A później rozpocznie się mecz wielkich maskotek, których będzie kilkanaście. Wszystko odbywać się będzie w rodzinnej, przyjaznej i bożonarodzeniowej atmosferze. 

Całość zwieńczy Dziki Mecz, czyli mecz zawodników Łomży Industrii Kielce i dzieciaków. - To wspaniała możliwość pogrania z najlepszymi zawodnikami na świecie - nie ma wątpliwości trener mistrzów Polski Talant Dujshebaev.