02.01.2023, 12:39
News

Podsumowanie 2022 roku – najciekawsze produkcje klubowej TV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Batóg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po (subiektywnych) podsumowaniach atrakcyjnych bramek oraz bramkarskich parad przyszedł czas na przegląd produkcji filmowych przygotowanych przez biuro prasowe naszego Klubu. 

Zawodnicy, którzy w 2022 roku występowali w żółto-biało-niebieskich barwach dokonywali rzeczy wielkich i spektakularnych. Za nimi podążali pracownicy klubowego działu marketingu, którzy rejestrowali i pokazywali życie drużyny. Dzięki temu kibice mogli zajrzeć tam, gdzie na co dzień dostępu nie ma nikt - do szatni, do gabinetu fizjoterapeutów, mogli obejrzeć fragmenty przedmeczowych odpraw prowadzonych przez sztab szkoleniowy. Dzięki temu mogli jeszcze lepiej poczuć fantastyczny klimat panujący w KS Vive Handball Kielce. 

Prześledźmy wybrane produkcje przygotowane w ubiegłym roku przez telewizję klubową. 

Seria Ultrazręczni Vlog 

To kilkuodcinkowa seria, która przeszła swego rodzaju rebranding. Wcześniej przedstawiała zawodników, którzy wykonywali zręcznościowe zadania z piłką ręczną. Teraz są kilkunastominutowe filmy przedstawiające kulisy życia Klubu w dłuższym okresie. I tak można zobaczyć m.in. przygotowania sportowe i organizacyjne do pierwszego meczu po przerwie na mistrzostwa Europy, atmosferę na treningach przed kluczowymi pojedynkami w EHF Lidze Mistrzów i PGNiG Superlidze, ale też pokazywane są inicjatywy organizowane w ramach projektu Join Bertus z myślą o sponsorach i partnerach Klubu. 

 

One More Time

Po raz piąty w historii żółto-biało-niebiescy zakwalifikowali się do turnieju EHF Final Four w niemieckiej Kolonii. O uczestnictwie w nim w każdym kolejnym sezonie Ligi Mistrzów marzy kilkanaście ekip, ale miejsca przeznaczone są tylko dla czterech. W 2016 roku w Kolonii została napisana chyba najpiękniejsza karta w historii KS Vive Handball Kielce - zwycięstwo po dramatycznym meczu w rzutach karnych z węgierkim Telekomem Veszprem. Dlatego tytuł tego filmu dziwić nie może - wszyscy chcieliśmy przeżyć to jeszcze raz, czyli One More Time… Do tego lektorem w tym materiale jest zmarły kilkanaście dni temu wielki aktor Jan Nowicki.  

Sylwetki zawodników 

Nedim Remili, Szymon Wiaderny i Benoit Kounkoud - tym zawodnikom poświęcone zostały odrębne materiały. Każdy z tych zawodników nich ma inną historię, którą chcieliśmy przybliżyć kibicom. I tak o Nedimie Remilim dowiedzieć się można, że grę w handball zaczynał w klubie, gdzie dyrektorem sportowym był jego ojciec, Ben Kounkoud opowiada, co powiedział mu były wybitny piłkarz ręczny i jego kolega z drużyny Lub Abalo. Z kolei film poświęcony Szymonowi Wiadernemu to fantastyczna historia młodego kielczanina z os. Podkarczówka , który trenował piłkę ręczną, zdobył mistrzostwo Polski juniorów i… podpisał profesjonalny kontrakt z jednym z najlepszych klubów na świecie. To opowieść o tym, że warto marzyć.    

 Bohaterowie są wśród nas…

Dzieci mają odwagę, by marzyć - tak zaczyna się film przedstawiający, czym oprócz niekwestionowanej wartości sportowej jest Klub dla swoich kibiców. Również dla tych najmłodszych, które trenując w nim piłkę ręczną mogą z bliska obserwować swoich idoli. A przecież są to jedni z najlepszych zawodników na świecie. Dlatego warto uświadomić sobie, że sportowcy takiego formatu są właśnie w Kielcach.

Zapraszamy do oglądania i subskrybowania kanału klubowego na YouTubie.