10.01.2023, 17:02
Poza boiskiem

Świetna oferta od Betcris na początek mundialu

Po piłkarskich emocjach w Katarze czas na emocje w Polsce oraz Szwecji. Pora wyłonić najlepszą reprezentację piłkarzy ręcznych na świecie!

Wyraźnym faworytem do sięgnięcia po tytuł jest ekipa z Danii, która w swoim pierwszym meczu zmierzy się z Belgią. W gronie faworytów wymieniana jest także reprezentacja Francji, czwarta drużyna ostatnich mistrzostw świata, z którą Polacy zmierzą się w meczu otwarcia. Na parkiecie nie zabraknie zawodników Łomży Industrii Kielce – pięciu znalazło się w kadrze turniejowej Biało-Czerwonych: Mateusz Kornecki, Tomasz Gębala, Arkadiusz Moryto, Michał Olejniczak oraz Szymon Sićko, natomiast trójka w kadrze naszych środowych rywali: Nedim Remili, Nicolas Tournat oraz Dylan Nahi. 

betcris_oferta2

Klubowe sympatie na czas mistrzostw świata muszą jednak zostać skierowane na dalszy plan, ponieważ w środę liczy się tylko zwycięstwo naszej reprezentacji! Zadanie zdecydowanie nie będzie należało do łatwych. Czy trybuny w katowickim „Spodku” są w stanie natchnąć naszą reprezentacje do sprawienia niespodzianki? Wierzymy, że tak! Rejestracja na kod BOOST50 w serwisie naszego partnera - Betcris pozwoli Wam skorzystać z megaboostu 50,0 na to, że w meczu Francja-Polska padnie ponad 56 bramek. 

Po meczu z Francją polscy szczypiorniści podejmą jeszcze ekipę Słowenii (sobota) oraz Arabii Saudyjskiej (poniedziałek). W obu meczach występować będziemy już w roli faworyta, awans do następnej fazy rozgrywek wydaje się więc bardzo prawdopodobny.

 

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.