11.01.2023, 10:03
Bilety

Rozpoczyna się sprzedaż biletów na hitowe mecze z Aalborgiem i Barcą

Pojedynki z duńskim Aalborgiem oraz hiszpańską FC Barceloną to ostatnie dwa mecze fazy grupowej, które Industria Kielce rozegra w tym sezonie EHF Ligi Mistrzów przed własną publicznością. Dla kibiców będą to znakomite okazje do obejrzenia spotkań piłki ręcznej na absolutnie najwyższym poziomie. 

Sprzedaż biletów obowiązujących na oba mecze rozpocznie się w czwartek 12 stycznia o godz. 12. 

Obie drużyny naszpikowane są bowiem światowymi gwiazdami szczypiorniaka. Takich zawodników duńskiego zespołu jak Mikkel Hansen, Aron Palmarsson, Jesper Nielsen czy Sebastian Barthold nie trzeba nikomu przedstawiać. Z kolei Barca to marka sama w sobie. To tryumfator dwóch ostatnich edycji EHF Ligi Mistrzów oraz zdobywca drugiego miejsca w turnieju IHF Super Globe w październiku ubiegłego roku. Do tego w drużynie z Katalonii występują zawodnicy dobrze znani kieleckim kibicom - Luka Cindrić oraz Blaż Janc. Ekipa Talanta Dujshebaeva ma do wyrównania z tym rywalem pewne rachunki. To przegrany czerwcowy finał Final Four w Kolonii, grupowy pojedynek we wrześniu oraz październikowy półfinał klubowych mistrzostw świata w Arabii Saudyjskiej. Dodatkowym smaczkiem jest też to, że jeżeli żółto-biało-niebiescy wygrają wszystkie ostatnie cztery mecze w Lidze Mistrzów, to na koniec fazy grupowej zajmą pierwsze miejsce. Zapowiada się pasjonująca wiosna w Hali Legionów! 

W czwartek 12 stycznia rozpocznie się sprzedaż biletów na oba spotkania. Początek sprzedaży o godz. 12 na portalu bilety.kielcehandball.pl oraz w klubowym sklepiku na parterze Hali Legionów. 

W pierwszej turze do sprzedaży przeznaczony będzie wyłącznie pakiet biletów na oba mecze z Aalborgiem Handbold oraz Barcą. 

  • Cena pakietu biletów w sektorach B i E oraz pierwsze dwa rzędy na sektorze P-E (miejsca dostawiane wzdłuż boiska) wynosi 200 zł normalny oraz 140 zł ulgowy. 

  • Z kolei bilety na oba mecze w sektorach A, C, D, F, rzędach 1-5 w sektorze P-D (trybuna składana za bramką) oraz rzędy 1-3 w sektorze P-E (miejsca dostawiane za bramką) kosztują 170 zł normalny oraz 110 zł ulgowy. 

 

UWAGA 

Klub jednocześnie zastrzega, że sprzedaż pakietów prowadzona będzie do wyczerpania puli lub do 1 lutego 2023 r. Jeżeli tego dnia będą jeszcze dostępne wejściówki, to otwarta wówczas zostanie sprzedaż pojedynczych wejściówek na mecz z Aalborgiem Handbold. 

  • Bilety w sektorach B i E oraz rzędach 1-2 w sektorze P-E będą w cenie 80 zł zł normalny i 60 zł ulgowy. 

  • Z kolei bilety w sektorach A, C, D, F, P-D, rzędy 1-5 w sektorze P-F oraz rzędy 3-5 w sektorze P-E kosztować będą 70 zł normalny i 50 zł ulgowy. 

Ta sama zasada obowiązywać będzie w przypadku meczów z Barcą - jeżeli do 1 lutego 2023 r. pula miejsc w Hali Legionów nie zostanie wyprzedana, wówczas dzień po meczu z Aalborgiem Handbold, czyli w czwartek 16 lutego, rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz z Barcą. 

  • Bilety w sektorach B i E oraz rzędach 1-2 w sektorze P-E w cenach 130 zł zł normalny i 90 zł ulgowy. 

  • Z kolei bilety w sektorach A, C, D, F, P-D, rzędy 1-5 w sektorze P-F oraz rzędy 3-5 w sektorze P-E będą w cenie 100 zł normalny i 70 zł ulgowy. 

O tym, czy we wskazanych terminach otwarta zostanie sprzedaż biletów na pojedyncze mecze poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem.  

Mecz z duńskim Aalborgiem Handbold odbędzie się 15 lutego o godz. 18.45, zaś z Barcą 2 marca o godz. 18.45. 

Ponadto, w klubowym sklepiku w Hali Legionów zapisywać się można także bilety na wyjazdowy mecz z THW Kiel. Kosz biletów to 14,50 i 19 euro. Mecz w niemieckiej Kilonii odbędzie się 9 lutego o godz. 18:45.