20.01.2023, 14:47
Młodzież

Transmisja z meczów juniorów 1/16 finału Mistrzostw Polski

Dwie drużyny KS Vive Kielce rozegrają w dniach od 20 do 22 stycznia fazę 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorów. Podopieczni trenera Aleksandra Litowskiego swoje mecze rozegrają w Kielcach, podczas gdy zawodnicy trenera Pawła Sieczki udadzą się w podróż do Lubina. Nasi zawodnicy to obrońcy tytułu z 2022 roku, kiedy to KS Vive Kielce pokonał w finale MKS Pałac Młodzieży Tarnów. 

Szczegółową zapowiedź turniejów 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorów opublikowaliśmy przed kilkoma dniami (LINK). KS Vive I Kielce pod wodzą trenera Aleksandra Litowskiego drogę do obrony złotych medali z 2022 roku rozpocznie przed własną publicznością. Ze wszystkich spotkań zaplanowano internetową transmisje na żywo za pośrednictwem kanału TVSports.pl na platformie YouToube.

W tym samym czasie drużyna KS Vive II Kielce pod opieką trenera Pawła Sieczki uda się do Lubina. Na ten moment nie ma jednak informacji o przewidywanych transmisjach internetowych.

Link do transmisji z turnieju 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorów w Kielcach -> https://www.youtube.com/TVSPORTSPL (LINK)