03.02.2023, 22:33
Komentarze

M. Kornecki: Zwycięstwo prosto z autokaru

Krzysztof Lijewski i Mateusz Kornecki komentują wyjazdowe zwycięstwo drużyny Industria Kielce w Piotrkowie Trybunalskim (40:26).

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Industria Kielce 26:40 (14:19) -> RELACJA

Krzysztof Lijewski, drugi trener Industria Kielce: Dzisiaj była prawdziwa zima i dużo śniegu na drodze! Na szczęście wyjazd do Piotrkowa Trybunalskiego nie jest najdłuższy, więc pomimo trudności dojechaliśmy cali i zdrowi. Z tego miejsca należą się uznania dla gospodarzy, którzy na nas poczekali, przełożyliśmy mecz o kilka chwil i nie musieliśmy się spieszyć. To bardzo miło z ich strony. Jeśli chodzi o samo spotkanie, nasi zawodnicy chcieli jak najszybciej wrócić do rytmu meczowego. Każdy chciał pobiegać i sprawdzić się nie tylko na treningu. Widać było duży głód gry, zwłaszcza u tych, co nie grali na mistrzostwach świata.

Mateusz Kornecki, bramkarz Industria Kielce: Wynik meczu jest dla nas bardzo dobry, bo odnieśliśmy wysokie zwycięstwo. Do spotkania przystąpiliśmy właściwie prosto z autokaru, bo mieliśmy tylko krótką rozgrzewkę. Mimo to, dobrze się nam grało. Brawa dla Piotrkowa, który ma młody zespół i dużo ciekawych graczy w składzie. Dla nich takie mecze są bardzo cenne. Nam nie było trudno wrócić po przerwie. Polscy zawodnicy w naszym zespole mieli kilka dni wolnego i kilka dni treningu. Nie może być za długiej pauzy, bo chce się już wrócić do gry. Więc cieszymy się, że znowu mogliśmy wybiec na parkiet.