01.03.2023, 14:43
News Poza boiskiem

Informacje dla kibiców przed meczem z Barceloną

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem dotyczącym czwartkowego meczu drużyny Industria Kielce przeciwko hiszpańskiej Barcelonie (godz. 18.45) zwracamy się do Kibiców z komunikatem organizacyjnym.

W czwartek na trybunach Hali Legionów zasiądzie komplet widzów, a na potrzeby bardzo dużego zainteresowania Klub postanowił rozstawić maksymalną liczbę miejsc na tzw. "dostawkach". W związku z pełną frekwencją spodziewamy się utrudnień komunikacyjnych. 

Prosimy, by na czwartkowy mecz przyjechać nieco wcześniej, by już na rozgrzewce wspierać drużynę żółto-biało-niebieskich oraz zachęcamy, by wszyscy ubrali w czwartek żółte barwy. W ten sposób wszyscy kibice będą mieć możliwość spokojnego znalezienia miejsca parkingowego, przejścia przez kontrolę biletową oraz zajęcia swojego krzesełka. Pojawienie się w Hali Legionów tuż przed pierwszym gwizdkiem może oznaczać napotkanie zatoru i zagrożenie spóźnieniem.

Kwadrans przed rozpoczęciem spotkania (czyli o godz. 18.30) odbędzie się występ artystyczny. W Hali Legionów usłyszymy utwór "Z lewa do prawa", który zaśpiewa wokalista NOWATOR. Występ odbędzie się przy zgaszonych światłach, dlatego odnalezienie swojego miejsca na trybunach może okazać się trudniejsze.

Dla zmotoryzowanych kibiców przekazujemy, że dostępne będą cztery parkingi: przy ul. Szczepaniaka (stadion lekkoatletyczny), przy ul. Pakosz (dawna baza MPK), przy ul. Kusocińskiego oraz przy ul. Drogosza (Hala Legionów). 

Podczas meczu z Barcą na terenie Hali Legionów będzie można zdobyć 48. numer klubowego magazynu #dawajDAWAJ. Gazeta będzie dostępna za darmo, a sercem wydania jest obszerny wywiad z kapitanem Alexem Dujshebaevem.