07.03.2023, 15:03
News Bilety

Bilety na jedyny mecz w marcu w sprzedaży

Tylko jedną okazję do oglądania mistrzów Polski w Hali Legionów w tym miesiącu mają kieleccy kibice. 17 marca Industria Kielce podejmie piątą drużynę PGNiG Superligi - Torus Wybrzeże Gdańsk. Bilety na to spotkanie już są w sprzedaży. 

Kielecki zespół zajmuje obecnie drugą pozycję w ligowej tabeli. Stało się to na skutek porażki w 13. serii w Płocku z tamtejszą Orlen Wisłą. Tym samym podopieczni Talanta Dujshebaeva nie mają marginesu błędu i muszą wygrać wszystkie spotkania do końca sezonu, by obronić mistrzostwo kraju, które byłoby 20. takim tryufem w historii klubu. 

Co więcej, ze względu na zgrupowania narodowych reprezentacji, które przypadają w tym tygodniu, najbliższa kolejka PGNiG Superligi odbędzie się w Kielcach w piątek 17 marca. Tego dnia o godz. 18.15 żółto-biało-niebiescy podejmą piątą drużynę ligi - Torus Wybrzeże Gdańsk. W zespole gości kibice znajdą paru starych znajomych, jeszcze czasów gry w stolicy województwa świętokrzyskiego. To wychowankowi naszego klubu Miłosz Wałach i Piotr Papaj, ale także wieloletni znakomity skrzydłowy Mateusz Jachlewski czy będący na wypożyczeniu Wiktor Tomczak. Trenerem zespołu z Pomorza jest były wybitny reprezentant Polski i kieleckiego klubu, zdobywca z nim EHF Ligi Mistrzów (podobnie jak Jachlewski) Mariusz Jurkiewicz. 

Bilety na to jedyne spotkanie w Hali Legionów w marcu dostępne są już na bilety.kielcehandball.pl oraz w klubowym sklepiku (na parterze hali).  Ceny to 15 zł normalny (10 zł ulgowy) i 25 zł normalny i 15 zł ulgowy. 

Zajmij swoje miejsce w Hali Legionów już dziś, a o kieleckim dopingu niech usłyszy cały świat! 

Jednocześnie informujemy, że za pośrednictwem klubu, kibice będą mogli kupować bilety na wyjazdowy mecz Industrii Kielce z czwartą drużyną ligi Azotami Puławy. Ten pojedynek w ramach 20. serii gier zaplanowano na środę 22 marca o godz. 18.15.