09.03.2023, 13:51
News Młodzież

Juniorzy walczą o obronę tytułu (TRANSMISJA)

Drużyna juniorów pod wodzą trenera Aleksandra Litowskiego rozpocznie w czwartek walkę o obronę tytułu Mistrza Polski. Nasi reprezentanci awansowali do najlepszej czwórki w Polsce i o złote medale powalczą w trakcie finałowego turnieju w Opolu. Wszystkie spotkania będzie można śledzić na żywo za pośrednictwem transmisji internetowej.

Juniorzy KS Vive Kielce powtórzyli sukces sprzed 12 miesięcy i ponownie awansowali do turnieju Final4 Mistrzostw Polski. W ćwierćfinale nasi reprezentanci spisali się znakomicie, wygrywając wszystkie trzy spotkania i z pierwszego miejsca awansując do półfinałów.

Decydujące spotkania odbędą się w Opolu, w Stegu Arenie przy ulicy Oleskiej 72. Rywalizacja będzie się toczyć od czwartku do piątku (od 8 do 9 marca). Półfinałowym rywalem KS Vive Kielce będą gospodarze, w drugim spotkaniu Port Service Wybrzeże Gdańsk zmierzy się z SPR Górnik Zabrze.

Wszystkie spotkania z udziałem KS Vive Kielce będzie można śledzić na żywo za pośrednictwem transmisji internetowej w serwisie YouTube na kanale Handball Polska (TUTAJ). Poniżej prezentujemy także terminarz gier.

Harmonogram turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów 2023, Opole, 9-10 marca:


9 marca, czwartek:
16:00: Port Service Wybrzeże Gdańsk - SPR Górnik Zabrze
18:00: Gwardia Opole - KS Vive Kielce

10 marca, piątek:
12:00: mecz o 3. miejsce
14:00: finał