26.04.2023, 11:18
News Bilety

Przedłużamy zapisy na bilety w Veszprem 

Do 4 maja żółto-biało-niebiescy kibice mogą kupować bilety na pierwszy ćwierćfinałowy mecz EHF Ligi Mistrzów na Węgrzech z Telekomem Veszprem. I przypominamy, że ostateczna cena biletów będzie niższa. 

Barlinek Industria Kielce zajmując drugie miejsce w tabeli grupy B EHF Ligi Mistrzów awansował bezpośrednio do ćwierćfinału tych rozgrywek. Rywala wyłonił dwumecz węgierskich drużyn - OTP Bank Picku Szeged z Telekomem Veszprem. Jak się okazało Telekom bardzo łatwo i w efektownym stylu rozprawił się z krajowym rywalem i to on będzie rywalem kielczan w walce udział w czerwcowym turnieju Truckscout 24 EHF Final4 w Kolonii. 

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy odbędzie się w czwartek 11 maja o godz. 18.45 w Veszprem, rewanż tydzień później o tej samej porze. 

Zachęcamy bardzo gorąco wszystkich kibiców, by jak najliczniej pojechali na Węgry wspierać naszych zawodników. Dzięki zaangażowaniu władz KS Vive Handball Kielce udało się wynegocjować obniżenie ceny biletów o 2 tys. euro od ostatecznej kwoty. To oznacza, że pojedyncze bilety nie będą kosztowały 42 euro, a o ok. 6-12 euro mniej. Dokładna kwota zostanie ustalona na podstawie łącznej liczby wykupionych biletów, a różnica będzie zwracana później. 

Drugą dobrą wiadomością jest to, że przedłużamy zapisy na te bilety do 4 maja. Zapisywać można się w klubowym sklepiku, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, ale też telefonicznie pod nr telefonu +48 539 266 504 i adresem e-mail w.stepniewska@kielcehandball.pl. Jednak kwotę za bilet należy wpłacić do 4 maja. 

Bilety do odbioru będą od 8 maja.

 

Zapraszamy do słuchania oficjalnego podcastu Barlinka Industrii Kielce