16.05.2023, 12:38
News Poza boiskiem

W czwartek wszyscy na żółto! Informacje organizacyjne przed meczem z Telekomem Veszprem

Już w czwartek drużyna Barlinek Industria Kielce stanie przed szansą na wywalczenie ponownego awansu do EHF Final4 Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinału Champions League zmierzą się z węgierskim Telekomem Veszprem. Na trybunach Hali Legionów zasiądzie komplet widzów. W związku z przewidywaną frekwencją na trybunach, zwracamy się do Kibiców z komunikatem organizacyjnym.

W czwartek na trybunach Hali Legionów zasiądzie komplet widzów. W związku z pełną frekwencją spodziewamy się utrudnień komunikacyjnych i możliwych kroków w drodze do hali. Dlatego też prosimy Kibiców, by na mecz przyjechać nieco wcześniej i już na rozgrzewce wspierać drużynę żółto-biało-niebieskich. W ten sposób wszyscy kibice będą mieć możliwość spokojnego znalezienia miejsca parkingowego, przejścia przez kontrolę biletową oraz zajęcia swojego krzesełka. Pojawienie się w Hali Legionów tuż przed pierwszym gwizdkiem może oznaczać napotkanie zatoru i zagrożenie spóźnieniem.

Informujemy także o dodatkowym parkingu udostępnionym dla kibiców przy okazji czwartkowego meczu przy ul. Pakosz na terenie starej bazy MPK.

Zachęcamy do pojawienia się na trybunach już od godziny 17.30. Rozgrzewka zawodników rozpocznie się kwadrans później. Pokażmy zawodnikom nasze wsparcie jeszcze przed pierwszym gwizdkiem!

Prosimy także, by odnaleźć swoje miejsce na trybunach przed godziną 18.20. Dziesięć minut później w hali zgasną światła i rozpocznie się ceremonia otwarcia przed meczem. W tym czasie przemieszczanie się może być utrudnione.

Zachęcamy, by wszyscy ubrali w czwartek żółte barwy, ale dzięki naszym sponsorom – sieci Lewiatan, Kopalni Wapienia Morawica, ŚGP Industria oraz Grupie Barlinek – na krzesełkach Hali Legionów kibice znajdą w czwartek okolicznościowe koszulki.

Aby w czwartek stworzyć wyjątkową atmosferę, kibice otrzymają także barwowe nakładki na latarki telefonów, które pozwolą stworzyć żółto-biało-niebieską flagę przy użyciu telefonów. Sektory D, E, F tuż przed meczem zostaną natomiast pokryte oprawą.

Podczas meczu z Telekomem Veszprem na terenie Hali Legionów będzie można zdobyć także 49. numer klubowego magazynu #dawajDAWAJ. Gazeta będzie dostępna za darmo, a w niej m.in. obszerna rozmowa z Arkadiuszem Moryto.

W przerwie meczu będzie także możliwość zapisania się na wyjazd do Kalisza na mecz finału Orlen Pucharu Polski. Zapisów będzie można dokonać w kasie biletowej bez konieczności opuszczania Hali Legionów. W tym celu należy odnaleźć pokój numer 24 zlokalizowany tuż przy wejściu głównym. Więcej informacji o planowanym wyjeździe można znaleźć TUTAJ.