19.05.2023, 13:28
News Bilety

EHF Final4 LM: bilety, losowanie, rywale

Drużyna Barlinek Industria Kielce szósty raz w historii klubu weźmie udział w turnieju EHF Final4 Ligi Mistrzów i zagra o tytuł najlepszej drużyny w Europie! Kiedy odbędą się decydujące mecze? Kiedy poznamy półfinałowych rywali? Jak prowadzona będzie dystrybucja biletów? Na wszystkie pytania odpowiadamy w poniższym tekście.

Daty

To szósty awans drużyny Barlinek Industria Kielce do EHF Final4 Ligi Mistrzów w historii klubu. Finałowy turniej Champions League sezonu 2022/2023 tradycyjnie odbędzie się w niemieckiej Kolonii. Półfinały zaplanowano na sobotę 17 czerwca, mecze o medale odbędą się dzień później.

Rywale

Mistrzowie Polski awans do EHF Final4 Ligi Mistrzów wywalczyli dzięki fantastycznemu zwycięstwu nad Telekomem Veszprem (31:27). Oprócz kielczan bilety do Kolonii wywalczyła także hiszpańska Barca (obrońca trofeum), francuskie Paris Saint-Germain HB oraz niemiecki SC Magdeburg.

Losowanie

Losowanie par półfinałowych odbędzie się we wtorek, 23 maja, o godzinie 12.00. Losowanie nie będzie objęte żadnym regulacjom, a zatem każdy może trafić na każdego. Transmisja na żywo z losowania będzie dostępna w Eurosporcie Extra w Playerze.

Bilety

Awans do EHF Final4 Ligi Mistrzów nie byłby możliwy bez wsparcia fantastycznych kibiców! Wierzymy, że żółto-biało-niebieska fala znów zaleje Kolonię, a Mistrzowie Polski z pomocą najlepszych fanów znów dotrą do meczu o złote medale Champions League!

KS Vive Handball Kielce S.A. jako uczestnik turnieju finałowego będzie prowadził sprzedaż "klubowej" puli 500 biletów. Organizator przydzielił nam sektory nr 218, 629 oraz 630. Ceny wejściówek będą wynosić 175 EUR (w sektorach górnych) oraz 325 EUR (w sektorach dolnych). Sprzedaż będzie odbywała się w klubowym sklepiku na terenie Hali Legionów. Nie będzie możliwości rezerwacji biletów. O terminie rozpoczęcia sprzedaży poinformujemy niebawem w dedykowanym artykule.

Koszulki

Mistrzowie Polski we współpracy z marką Hummel przygotują także okolicznościowe koszulki z okazji ponownego udziału drużyny Barlinek Industria Kielce w finałowym turnieju w Kolonii. Sprzedaż ruszy 8 czerwca. O szczegółach poinformujemy wkrótce.