22.05.2023, 19:57
Bilety

Kibicuj Mistrzom Polski w Kolonii! We wtorek rusza sprzedaż biletów

Ani zdobyte Mistrzostwo Polski, ani wywalczony awans do EHF Final4 Ligi Mistrzów przez drużynę Barlinek Industria Kielce nie byłyby możliwe bez wsparcia fantastycznych kibiców! To jednak nie koniec wyzwań w sezonie 2022/2023. Wierzymy, że żółto-biało-niebieska fala znów zaleje Kolonię, a kielczanie z pomocą najlepszych fanów znów dotrą do meczu o złote medale Champions League! We wtorek, 23 maja, rozpocznie się sprzedaż klubowej puli biletów na EHF Final4 LM.

Drużyna Barlinek Industria Kielce świętuje 20. w historii klubu tytuł Mistrzów Polski, ale na tym sezon 2022/2023 się jeszcze nie kończy! W dniach od 17 do 18 czerwca żółto-biało-niebiescy zagrają o miano najlepszej drużyny w Europie. Fantastyczny doping w Hali Legionów poniósł kielczan do triumfu na rodzimych parkietach. Wierzymy, że podobnie będzie również w Kolonii!

KS Vive Handball Kielce S.A. jako uczestnik turnieju EHF Final4 Ligi Mistrzów będzie prowadził sprzedaż "klubowej" puli 500 biletów. Wejściówki trafią do sprzedaży we wtorek, 23 maja, o godz. 14.00. Sprzedaż będzie odbywała się wyłącznie w klubowym sklepiku na terenie Hali Legionów. Nie przewidujemy możliwości rezerwacji biletów. Płatności za bilety przyjmujemy wyłącznie w walucie EUR.

W tym sezonie organizator turnieju EHF Final4 Champions League przydzielił nam sektory nr 218, 629 oraz 630. Ceny wejściówek wynoszą 175 EUR (w sektorach górnych) oraz 325 EUR (w sektorach dolnych).

Zanim klub rozpocznie dystrybucję przyznanej puli biletów, drużyna Barlinek Industria Kielce pozna półfinałowego rywala. Losowanie odbędzie się we wtorek, 23 maja, o godzinie 12.00. Transmisja na żywo będzie dostępna w Eurosporcie Extra w Playerze.